• Powierzchnia 318 m²
  • Powierzchnia działki 1 499 m²
  • Ilość pokoi 3 pokoi
  • Ilość pięter 2 pięter

Idealna nieruchomość pod działalność produkcyjną

980 000 PLN 3 081 PLN / m²

Agencja WESTATE, prezentuje Państwu sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalno-produkcyjny położony w miejscowości Zbychowo, w gminie Wejherowo. Lokal jest zadbany, gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.

ATUTY: 
– cicha i spokojna okolica,
– dobry dojazd do trasy S6 oraz drogą wojewódzką nr 218
– dużo zieleni wokół,
– dobry stan techniczny,
– suche i czyste przestrzenie magazynowe,
– obiekt można łatwo dostosować pod wiele rodzajów działalności: produkcja, sklep, magazyn, warsztat itp.

LOKALIZACJA: 
Zbychowo znajduje się w malowniczej części Kaszub, otoczone wieloma lasami oraz jeziorami, w tym Jeziorem Wyspowo. To czyni je atrakcyjnym miejscem dla osób szukających spokoju, ale też z łatwym dostępem do miejskich udogodnień Trójmiasta. Dojazd jest możliwy głównie drogą wojewódzką nr 218 i S6 (Trasa Kaszubska), co znacznie skraca czas podróży.
Odległości do głównych części Trójmiasta:
– Gdynia: około 23 km (około 30 minut jazdy samochodem),
– Sopot: około 33 km (około 40 minut jazdy samochodem),
– Gdańsk: około 45 km (około 50 minut jazdy samochodem).

BUDYNEK: 
Dom postawiony jest na działce o powierzchni 1499 m2. Wjazd na posesję prowadzi przez bramę, a teren wokół zabezpieczono ogrodzeniem.

Nieruchomości mierzy 318 m2 powierzchni i składa się z dwóch poziomów dzielących się na część mieszkalną oraz produkcyjną:

Na parterze znajduje się część przeznaczona na działalność gospodarczą o łącznej powierzchni 165,11 m2, która składa się z:
– przestrzenie magazynowe i produkcyjne: ok. 60m2 i 70 m2
– korytarz: 9,93 m2
– szatni męska i damska o powierzchniach 6,81m2
– jadalnia 5,34
– biuro 8,99 m2
– przedsionek 2,25 m2

Budynek produkcyjny jest to obiekt parterowy z częściowym podpiwniczeniem o powierzchni 56,20 m2. W piwnicy znajduje się kotłownia ze składem opału oraz magazyn.
– kotłownia i skład opału: 28,10m2
– magazyn 28,10m2
Razem podpiwniczenie mierzy 56,20 m2

Dodatkowo nieruchomość posiada murowany garaż z oknem z elektryczna bramą o powierzchni 38m2.

Część mieszkalna znajduje się na piętrze budynku z osobnym wejściem o powierzchni 58,40m2, na którą składają się:
– pokój dzienny z aneksem kuchennym 30,6m2
– łazienka 4,8 m2
– dwa pokoje 10,1 m2 oraz 7,3 m2
– wiatrołap 3,1 m2
– korytarz 2,5 m2
– duży taras ok 30 m2 z pięknym widokiem na zieloną okolicę.

Na terenie działki znajduje się również dodatkowy dwustanowiskowy blaszany garaż.

W obiekcie prowadzona była działalność produkcyjno-krawiecka, która wymagała czystych i suchych przestrzeni, dlatego też nieruchomość można przystosować do wielu działalności.

INFORMACJE DODATKOWE:
– ogrzewanie – piec ekogroszek,
– dojazd od głównej, asfaltowej drogi,
– idealny obiekt pod działalność gospodarczą.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń i dopytaj o szczegóły oferty.

——————————————————
Szukasz nowego domu, ale najpierw musisz sprzedać ten obecny? – 
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Poinformuj nas o swojej sytuacji, a zaoferujemy Ci preferencyjne warunki sprzedaży. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się nowym mieszkaniem bez zbędnych komplikacji. Skontaktuj się z naszym biurem już dziś i zrób pierwszy krok do swojego wymarzonego domu!

——————————————————
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu. – 
Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Opiekun oferty: Marika Gierc – 883 171 707

Parametry oferty
  • Numer oferty: WE591347
  • Rynek: Wtórny
  • Powierzchnia: 318 m²
  • Powierzchnia działki: 1 499 m²
  • Ilość pokoi: 3 pokoi
  • Ilość pięter: 2 pięter
  • Jasna kuchnia: Tak
  • Umeblowanie: Częściowo
  • Stan: dobry

Doradca ds. nieruchomości | Gdansk

Marika Gierc

Skontaktuj się z
Marika Gierc