• Powierzchnia 934 m²
  • Przeznaczenie Lokal handlowy / usługowy

Nowoczesna przestrzeń biurowo-magazynowa

2 800 000 PLN 2 997 PLN / m²

Oferta dostępna wyłącznie w WESTATE Gdańsk

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa poszukującego przestrzeni biurowej oraz magazynowej w jednym miejscu.
Lokal biurowy połączony z trzema magazynami, stanowi kompleks o powierzchni łącznej 934,18m2. To miejsce o ogromnym potencjale biznesowym położone jest na działce powierzchni 2232m2,

Budynek biurowy, wykończony w najwyższym standardzie, zapewniający komfortowe warunki pracy, składa się z 11 dużych pomieszczeń biurowych, sali sprzedaży, 4 łazienek, 2 kuchni, gabinetu, recepcji oraz dodatkowych pomieszczeń, co pozwala na elastyczną aranżację przestrzeni zgodnie z potrzebami działalności. Doskonale przemyślana komunikacja wewnętrzna ułatwia funkcjonowanie firmy.

Magazyny o łącznej powierzchni 265m2 (magazyn nr 1 – 172m2, magazyn nr 2 – 93m2) oraz magazyn nr 3 przystosowany jako warsztat samochodowy o powierzchni 68m2, zapewniają wystarczającą przestrzeń na składowanie oraz prowadzenie różnorodnych działań logistycznych.

Nieruchomość doskonale zlokalizowana w miejscowości Wocławy, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch kluczowych arterii komunikacyjnych regionu – trasy nr 7 i S6, co gwarantuje łatwy dostęp i doskonałą widoczność dla potencjalnych klientów.

 Bezpośrednio przed budynkiem parking z 10cioma miejscami postojowymi.

Oferta sprzedaży obejmuje lokal biurowy wraz z przynależnymi zabudowaniami, otwierającymi szerokie spektrum możliwości biznesowych dla przyszłych właścicieli.

Cena podana jest jako cena netto, do której doliczyć należy 23% VAT.

Nie przegap okazji, aby zapewnić swojej firmie nowoczesną i funkcjonalną przestrzeń działalności, która zaspokoi wszelkie potrzeby biznesowe oraz stworzy solidną podstawę dla rozwoju. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.

Parametry oferty
  • Numer oferty: WE913643
  • Rynek: Wtórny
  • Powierzchnia: 934 m²
  • Przeznaczenie: Lokal handlowy / usługowy

Współwłaściciel oddziału / Gdańsk | Gdańsk

Tomasz Stencel

Współwłaściciel oddziału / Gdańsk | Gdańsk

Tomasz Stencel

Skontaktuj się z
Tomasz Stencel