• Powierzchnia 54 m²
  • Ilość pokoi 2 pokoi
  • Ilość pięter 7 pięter

Apartament przy warzelni

7 700 PLN / m-c

Oferujemy komfortowe mieszkanie w prestiżowej enklawie spokoju w samym sercu Warszawy – Browarach Warszawskich. To kameralna przestrzeń odgrodzona od zgiełku miasta architekturą najwyższej jakości, wypełniona zielenią i publicznymi placami. To miejsce odpoczynku i rekreacji, bogate w kawiarnie, restauracje i sklepy.

Apartamenty przy Warzelni
Prestiżowy budynek apartamentowy położony w sercu jednej z najbardziej spektakularnych miejskich regeneracji w Warszawie – odrestaurowanego kwartału Browarów Warszawskich.
Tym, którzy w miejskim żywiole czują się jak w domu, Apartamenty przy Warzelni oferują luksusową przestrzeń do życia oraz wyjątkowy standard z widokami na najpiękniejszy kwartał w samym sercu miasta. Mieszkać tu, to znaczy być częścią unikalnego miejsca i pisać dalej jego historię.

Apartament jest kompletnie umeblowany i wyposażony o wysokim standardzie. Posiada klimatyzację, garaż i komórkę. Nie trzeba szukać daleko, żeby znaleźć muzea, galerie, kina i teatry, miejskie parki, ścieżki rowerowe, trasy biegowe i baseny, restauracje, kawiarnie oraz targi ze zdrową żywnością. W pobliżu są również sklepy, urzędy, szkoły, banki. I historia miasta, którą spotyka się niemal na każdym kroku.

Dzięki stacji metra i doskonałej komunikacji ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, Browary Warszawskie nie tylko są świetnym miejscem do życia, ale również doskonałym punktem wypadowym. Stąd szybko dojedziesz do pracy, odwiedzisz znajomych lub przejdziesz się spacerkiem do kina.

Kaucja 14 000 zł
Czynsz w cenie 

Zadzwoń i umów się na oglądanie mieszkania!

English version below-

Apartments at Warzelnia
A prestigious apartment building located in the heart of one of the most efficient urban units.
For those who feel at home in the urban element, the Warzelnia Apartments gain a luxurious living space and a unique standard with views of the highest quarter in the heart of the city. To use here means to be a common unique place and continue to write its history.

The apartment is fully furnished and equipped to a high standard. It has air conditioning, garage and storage room. You don’t have to look far to find museums, galleries, cinemas and theaters, city parks, bike paths, jogging trails and swimming pools, restaurants, cafes and food markets. There are also shops, offices, schools and banks nearby. And the history of the city, which meets almost every step.

Thanks to the metro station and easy communication due to the districts of Warsaw, Browary Warszawskie is not only an attractive place to live, but also a great starting point. you will quickly get to work, visit friends or go for a walk to the cinema.

Deposit PLN 14,000
Rent included

Call and make an appointment to view the apartment!

Parametry oferty
  • Numer oferty: WE502523
  • Rynek: Wtórny
  • Powierzchnia: 54 m²
  • Ilość pokoi: 2 pokoi
  • Ilość pięter: 7 pięter

Skontaktuj się z
Piotr Falkowski

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.