Agencja WESTATE zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego, funkcjonalnego mieszkania, położonego w prestiżowej inwestycji Czwarty Żagiel w Gdańsku Przymorzu. To idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnego lokum w sercu miasta, z pięknymi widokami i bliskością morza.
** ATUTY OFERTY **
– doskonała propozycja inwestycyjna – idealne pod wynajem zarówno krótko-, jak i długoterminowy,
– świetna komunikacja miejska (tramwaj, autobus, SKM),
– funkcjonalny układ: oddzielna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka i balkon,
– południowo-zachodnia ekspozycja – doskonałe nasłonecznienie,
– przestronny, 7-metrowy balkon z panoramicznym widokiem,
– komórka lokatorska (dodatkowe miejsce do przechowywania),
– bliskość terenów rekreacyjnych – 700 m do Parku Reagana, 1,5 km do plaży.
** LOKALIZACJA **
Czwarty Żagiel to nowoczesna inwestycja położona przy ulicy Olsztyńskiej, w dzielnicy Przymorze – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, restauracje, szkoły i przedszkola, a także centra biurowe, takie jak Olivia Business Center. Bliskość plaży, Parku Reagana oraz terenów spacerowych i ścieżek rowerowych pozwala na codzienną aktywność na świeżym powietrzu.
Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej oraz szybki wyjazd na obwodnicę Trójmiasta gwarantują komfortowe przemieszczanie się po całym Trójmieście i poza jego granice.
** WNĘTRZE **
Mieszkanie o powierzchni 42,5 m² znajduje się na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca i zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i komforcie:
Lokal składa się z:
– przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon,
– oddzielnej, jasnej kuchni z oknem,
– przytulnej sypialni,
– łazienki z wanną i WC,
– przedpokoju z miejscem na zabudowę.
Dzięki dużym oknom i południowo-zachodniej ekspozycji mieszkanie jest wyjątkowo jasne i ciepłe, a widok na panoramę Gdańska dodatkowo podnosi komfort życia.
** INFORMACJE DODATKOWE:**
– Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2 m² (dodatkowo płatne 20 000 tysięcy).
– Budynek posiada dwie nowoczesne windy oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
– Na terenie osiedla dostępne są miejsca parkingowe oraz plac zabaw i tereny zielone.
– Czynsz administracyjny wynosi około 600 zł miesięcznie.
Serdecznie polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację mieszkania, aby na własne oczy przekonać się o jego wyjątkowym klimacie i świetnej lokalizacji.
Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów, skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!
——————————————————
Szukasz nowego domu, ale najpierw musisz sprzedać obecne mieszkanie?
Poinformuj nas o swojej sytuacji – zaoferujemy Ci preferencyjne warunki sprzedaży i pomożemy przeprowadzić cały proces sprawnie i bezpiecznie!
——————————————————
Oferujemy także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Nasz doradca kredytowy porówna dostępne oferty banków, pomoże wybrać najkorzystniejszą opcję i poprowadzi Cię przez cały proces kredytowy.
- Numer oferty: WE353642
- Rynek: Wtórny
- Powierzchnia: 43 m²
- Ilość pokoi: 2 pokoi
- Ilość pięter: 16 pięter
- Balkon: 1
- Schowek: 1
- Winda: Tak
- Stan: bardzo dobry