Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Śródmieście

Agnieszka Ślebioda

Agnieszka Ślebioda

Uważam, że branża nieruchomości przez ostanie lata bardzo mocno rozwinęła się w Polsce, dając rozległe możliwości.

Specjalizuję się w sprzedaży mieszkań w rejonie Mokotowa, Śródmieścia i Woli. Stawiam na dobrą lokalizację i potencjał danego lokalu – myślę, że nieruchomości są świetną alternatywą do lokowania kapitału lub oszczędności. Cenię w sobie umiejętność słuchania ludzi. Analizuję, co jest dla nich ważne i dzięki temu dobrze negocjuję w transakcjach kupna i sprzedaży. Jestem skuteczna, co przekłada się na efektywną sprzedaż nieruchomości i zadowolenie Klientów.

Sport towarzyszy mi od dziecka: narciarstwo zjazdowe, wspinaczka górska czy kolarstwo na pewno nauczyły mnie dyscypliny, systematyczności, organizacji w pracy, a także dążenia do osiągnięcia konkretnego celu.

Opinie o agencie

5 października 2022

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Agnieszką Ślebiodą. Od początku do samego końca transakcji była zaangażowana w 100% i na każdym etapie procesu służyła radą i pomocą.
Świetny kontakt – nigdy nie było problemu żeby zadzwonić i się skonsultować, odpowiedzi na maile czy smsy również błyskawiczne. Bardzo doceniam pomoc Pani Agnieszki w kompletowaniu wszelkiej potrzebnej dokumentacji – dzięki temu, pomimo znacznej ilości wymaganych dokumentów, transakcję udało się zrealizować w założonym terminie. Polecam wszystkim współpracę z taką profesjonalistką jak Pani Agnieszka

29 listopada 2022

Ogromne podziękowania dla całego Biura, ale w szczególności dla Pani Agnieszki, która zajęła się kompleksowo sprzedażą naszej nieruchomości. Współpraca z p. Agnieszką to czysta przyjemność – indywidualne podejście do klienta (oraz lokalu), jej profesjonalizm na każdym kroku, pełne zaangażowanie, rewelacyjny kontakt o każdej porze… Można by wymieniać jeszcze długo. Ale najważniejsze: nieruchomość sprzedana w cenie w jakiej była wystawiona, w niecałe 2 miesiące i to w tym trudnym czasie. Serdecznie polecam.

5 września 2022

Polecam współpracę z Panią Agnieszką – proces przeprowadzony bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie a Agencja zadbała o wszystkie detale, wysoki poziom obsługi. Transakcja zakupu zajęła mniej niż 2 tygodnie

Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Śródmieście

Agnieszka Ślebioda

Skontaktuj się z
Agnieszka Ślebioda

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.