Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Praga

Angelika Guzek

Angelika Guzek

Jestem osobą, która ceni sobie kontakt ludźmi ma doskonałumiejętności interpersonalne.

Moje cechy wyróżniające to zaufanie, profesjonalizm, szybkie działanie oraz pasja zaangażowanie wykonywanie swojej pracy.

Dzięki mojej umiejętności budowania zaufania ludzie czują się zaopiekowani współpracująze mną. Rozumiem, żzakup lub sprzedaż nieruchomości to dla wielu osóważna stresująca decyzja, dlatego staram się uczynić ten proces jak najłatwiejszym przyjemniejszym.

Moją pasją jest tenis, który nauczył mnie dyscypliny, wytrwałci dążenia do celu. Te cechy są niezwykle cenne mojej pracy, ponieważ pozwalają mi skutecznie radzić sobie wyzwaniami zapewniać najlepsze rezultaty.

Opinie o agencie

20 kwietnia 2023

Serdecznie polecam Panią Angelikę. Dzięki niej znalazłam mieszkanie na wynajem w szybkim terminie i w wymarzonej lokalizacji!

19 kwietnia 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Polecam Panią Angelikę, która była bardzo pomocna na każdym etapie współpracy, profesjonalna, a przede wszystkim miła i empatyczna. Doskonałe zrozumienie potrzeb i nieoceniona łatwość kontaktu, są warte podkreślenia. Szczerze polecam!

19 kwietnia 2023

Bardzo dziękuję Pani Angelice Guzek za sprawne przeprowadzenie procedury związanej ze sprzedażą mieszkania. Polecam! Bezproblemowy kontakt i szybka koordynacja wszelkich formalności.

4 maja 2023

Współpraca z Panią Angelika Guzek, to czysta przyjemność. Po wielu perturbacjach i przykrych doświadczeniach – spotkałem osobę, która cechuje się dużym profesjonalizmem w swojej pracy, empatia, a przede wszystkim wspaniała komunikacja. Kooperacja, właśnie z tym agentem sprawi, że niemożliwe i trudne – stanie się możliwe i osiągalne. Serdecznie polecam Panią Angelikę!

30 maja 2023

Z czystym sumieniem daje najwyższą możliwą ocenę, w szczególności polecam współprace z Panią Angeliką Guzek.
Fenomenalny kontakt, pomoc na każdym etapie współpracy, wszystko jasne i klarowne.
Zdecydowanie warto współpracować z osobami które angażują się na tak wysokim poziomie w swoją prace, coraz trudniej o to w dzisiejszych czasach.

7 lipca 2023

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Angeliką. Tak zaangażowanej i empatycznej, czującej klimat osoby nie spotkałam. W 100% „spełniła” moje oczekiwania jeżeli chodzi o kupno mieszkania. Szukałam przysłowiowej perełki i taką Pani Angelika mi znalazła. Rozmowy z nią przebiegały w przyjazny, merytoryczny i ciepły sposób. Jeżeli szukacie agenta, który potrafi słuchać to jeszcze raz bardzo polecam i dziękuję za poświęcony czas i sprostanie wymaganiom.

Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Praga

Angelika Guzek

Skontaktuj się z
Angelika Guzek

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.