Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Praga

Angelika Guzek

Angelika Guzek

Oferty agenta

Opinie o agencie

19 października 2023

Chciał bardzo serdeczni podziękować agencji nieruchomości WESTATE a w szczególności Pani Angelice która jest przemiłą osobą pełną ciepła i miłości. To właśnie pani Angelika zajęła się sprzedażą mojego mieszkania które bardzo szybko sprzedała . Bardzo się martwiłam kiedy ogłoszenie o sprzedaży mieszkania dałam na OLX i nikt prywatny nie zadzwonił ,dzwoniły tylko same agencji . Telefonów od agencji miałam tak dużo że już przestałam odbierać jednak jak zadzwoniła Pani z agencji Westate zdecydowałam się na współpracę . To właśnie Pani Angelika do mnie zadzwoniła a intuicja podpowiedziała mi że nie będę żałować i nie żałuje . Praca z Panią Angeliką jest super jak i sama Pani Angelika jest super . Bardzo często rozmawiamy telefonicznie i nie tylko o sprzedaży mieszkań ale również o sprawach prywatnych . Pani Angelika zawsze doradzi i pomoże nigdy nie odmówiła pomocy ze spokojem i zrozumieniem podchodzi do każdej sytuacji . Szczególnie polecam Panią Angelikę i bardzo dziękuje Pani Angelice za wspaniałą współpracę . Serdecznie pozdrawiam cały zespół agencji WESTATE Warszawa Praga południe . Ania

19 kwietnia 2023

Bardzo dziękuję Pani Angelice Guzek za sprawne przeprowadzenie procedury związanej ze sprzedażą mieszkania. Polecam! Bezproblemowy kontakt i szybka koordynacja wszelkich formalności.

7 lipca 2023

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Angeliką. Tak zaangażowanej i empatycznej, czującej klimat osoby nie spotkałam. W 100% „spełniła” moje oczekiwania jeżeli chodzi o kupno mieszkania. Szukałam przysłowiowej perełki i taką Pani Angelika mi znalazła. Rozmowy z nią przebiegały w przyjazny, merytoryczny i ciepły sposób. Jeżeli szukacie agenta, który potrafi słuchać to jeszcze raz bardzo polecam i dziękuję za poświęcony czas i sprostanie wymaganiom.

30 maja 2023

Z czystym sumieniem daje najwyższą możliwą ocenę, w szczególności polecam współprace z Panią Angeliką Guzek.
Fenomenalny kontakt, pomoc na każdym etapie współpracy, wszystko jasne i klarowne.
Zdecydowanie warto współpracować z osobami które angażują się na tak wysokim poziomie w swoją prace, coraz trudniej o to w dzisiejszych czasach.

4 maja 2023

Współpraca z Panią Angelika Guzek, to czysta przyjemność. Po wielu perturbacjach i przykrych doświadczeniach – spotkałem osobę, która cechuje się dużym profesjonalizmem w swojej pracy, empatia, a przede wszystkim wspaniała komunikacja. Kooperacja, właśnie z tym agentem sprawi, że niemożliwe i trudne – stanie się możliwe i osiągalne. Serdecznie polecam Panią Angelikę!

20 kwietnia 2023

Serdecznie polecam Panią Angelikę. Dzięki niej znalazłam mieszkanie na wynajem w szybkim terminie i w wymarzonej lokalizacji!

19 kwietnia 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Polecam Panią Angelikę, która była bardzo pomocna na każdym etapie współpracy, profesjonalna, a przede wszystkim miła i empatyczna. Doskonałe zrozumienie potrzeb i nieoceniona łatwość kontaktu, są warte podkreślenia. Szczerze polecam!

Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Praga

Angelika Guzek

Skontaktuj się z
Angelika Guzek

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.