Pośrednik ds. nieruchomości | Warszawa Śródmieście

Jakub Ronek

Jakub Ronek

Myślę, że nie ma takich sytuacji, z których nie dałoby się wybrnąć – i to najlepiej z uśmiechem.

Kontakt z klientami nauczył mnie, że pozytywne nastawienie oraz całościowe potraktowanie potrzeb (zarówno poszukujących, jak również właścicieli nieruchomości) to jedyna droga do sukcesu. A czym jest sukces?Znowu uśmiechem – zadowolonego klienta. Dążąc do tego uśmiechu, cały czas pogłębiam swoją wiedzą na temat warszawskiego rynku nieruchomości, ale i samej Warszawy, w której żyje od urodzenia, i którą często fotografuję, bo miasto i fotografia to moje największe pasje, które realizuję w chwilach wolnych od nieustającej i fajnej pracy.

Opinie o agencie

18 grudnia 2023

Rynek mieszkań małych na Powiślu oszalał. Kredyt 2% zepsuł go kompletnie. Liczy się towar, kawalerka a nie kupujący. Pośrednicy nierzadko urządzają aukcje wśród kupujących.
Zupełnie inaczej, z pełnym profesjonalizmem i w kontraście do „znajomych” z branży, podszedł do współpracy Pan Jakub Ronek. Udowonił, że słowo droższe od pieniędzy.

24 stycznia 2024

Fantastyczna współpraca, pan Jakub Ronek niezwykle pomocny, zaangażowany, w ciągłym kontakcie. Polecam współpracę z całego serca ????
Ewa

24 stycznia 2024

Dziękuję serdecznie za pomoc w sprawnej sprzedaży mieszkania. Pan Jakub Ronek wykazał się profesjonalnym doradztwem, bardzo partnerskim podejściem do klienta i pełnym zaangażowaniem na każdym etapie procesu sprzedażowego. Dodatkowo solidność, duży takt i miła atmosfera podczas spotkań.

Pośrednik ds. nieruchomości | Warszawa Śródmieście

Jakub Ronek

Skontaktuj się z
Jakub Ronek