Pośrednik ds. nieruchomości | Warszawa Śródmieście

Joanna Banzarewicz

Joanna Banzarewicz

W mojej pracy najwyżej cenię sobie relacje z klientami i wszystkie kontakty, na które sama zapracowałam.

Specjalizuję się w umowach na wyłączność, które przynoszą najbardziej pożądane efekty, a najważniejszym celem każdej transakcji jest dla mnie satysfakcja klienta. Zajmuję się sprzedażą mieszkań we wszystkich dzielnicach Warszawy, nie zamykam się na jednej, co daje mi większą możliwość poznania rynku i ciągłego poszerzania wiedzy na temat nieruchomości.

W wolnym czasie uwielbiam chodzić na siłownię, która zdecydowanie uczy mnie nie tylko samodyscypliny, ale też pomaga mi w dobrej organizacji swojego czasu pracy, jak i całego dnia.

Oferty agenta

Opinie o agencie

15 listopada 2022

Pani Joanna świetna agentka, współpracowałyśmy podczas sprzedaży mojego mieszkania. Wiele ciekawych pomysłów poprawiających ogólny wygląd mieszkania. Bardzo miło wspominam współpracę z Pania Joanna, odpowiadała na wszystkie moje pytania oraz telefony.

2 lutego 2023

Bardzo polecam współpracę z p. Joanną Banzarewicz! Sprzedałam nieruchomość w nie najkorzystniejszych czasach i mieszkając na co dzień za granica – p. Joanna zajęła się wszystkim od A do Z. Kontakt był bardzo szybki i profesjonalny, a co najważniejsze skuteczny.

2 lutego 2023

Chcę ślicznie podziękować Pani Joasi z Westate, która zawsze podchodziła do wszystkiego z uśmiechem oraz z pogodą ducha. Cudowne podziękowania dla agencji Westate, która przy niesprzyjających oraz nieoczekiwanych dla mnie okolicznościach zaistniałych krótko przed sprzedażą pomogła rozwiązać problem w bardzo szybki i profesjonalny sposób. Ślicznie dziękuje i naprawdę polecam Westate dla wszystkich.

3 lutego 2023

Ogromnie polecam współpracę z Panią Joanną Banzarewicz, która od początku była bardzo zaangażowana, dyspozycyjna, a także odpowiadała na wszystkie nasze pytania. Dzięki wsparciu Pani Joanny transakcja przebiegła bardzo sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Joanną.

4 lipca 2023

Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną Banzarewicz. Nieruchomość znalazła nowego właściciela szybciej, niż zakładałam. Obsługa transakcji na najwyższym poziomie. Pani Joanna zajęła się wszytskim, tak że sama nie musiałam nawet kiwnąc palcem. Do tego uzyskana cena sprzedaży pozostała w górnej granicy moich widełek.
Naprawdę warto powierzyć sprzedaż w ręce Pani Joanny.

6 lipca 2023

Dziękuje za idealną współpracę Pani Joannie Banzarewicz, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Mega pro kliencka postawa, duża elastyczność i sprawność. Polecam!

3 sierpnia 2023

Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną Banzarewicz.
Za szybkie i sprawne wynajęcia mieszkania.
Od początku pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Gorąco polecam i dziękuję za bardzo dobrą współpracę.

10 stycznia 2024

Gorąco polecam współpracę z agencją i panią Joanną Banzarewicz, z pomocą której sprzedałam mieszkanie na Mokotowie. Pani Joanna wykazała się profesjonalizmem, taktem, zaangażowaniem a przede wszystkim skutecznością. Doceniłam też doskonałą komunikację i elastyczne podejście.

Pośrednik ds. nieruchomości | Warszawa Śródmieście

Joanna Banzarewicz

Skontaktuj się z
Joanna Banzarewicz

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.