Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Praga

Kajetan Hryniewiecki

Kajetan Hryniewiecki

Swoją pracę opieram na uczciwej i szczerej relacji z klientem, bo to on jest dla mnie najważniejszy.

Specjalizuję się w sprzedaży mieszkań inwestycyjnych, głównie na terenie Pragi Południe. Pracę w nieruchomościach wybrałem ze względu na ciągłą możliwość rozwoju. Dodatkowym ogromnym plusem tego zawodu jest możliwość pomocy w spełnianiu marzeń klientów. Daje to ogromną satysfakcję i motywuje do dalszego działania.

Moimi zainteresowaniami są sprawy branżowe oraz śledzenie rynku, dzięki czemu jestem na bieżąco ze wszystkimi trendami i mogę oferować moim Klientom najskuteczniejszą usługę.

Opinie o agencie

15 października 2022

Bardzo dziękuję Agencji WESTATE za wsparcie, a w szczególności Panu Kajetanowi Hryniewieckiemu za poprowadzenie, od początku do końca, procesu zakupu mieszkania oraz Panu Kamilowi Zdunkowi za w pełni profesjonalne wsparcie w szybkim wynajęciu tego mieszkania. Polecam i na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam z Państwa usług.

16 stycznia 2023
Bardzo dziękuję Panu Kajetanowi Hryniewieckiemu za super poprowadzony proces sprzedaży mieszkania. Od pierwszego spotkania do sprzedaży minęło około miesiąca. Najbardziej autentyczny i szczery pośrednik nieruchomości ze wszystkich kontaktujących się ze mną. Do tego bardzo wysoki poziom kultury, organizacji i wysoka dostępność telefoniczna. Dziękuję za pomoc i życzę dalszych sukcesów!

Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Praga

Kajetan Hryniewiecki

Skontaktuj się z
Kajetan Hryniewiecki

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.