Pośrednik ds. nieruchomości | Warszawa Śródmieście

Maja Abreu

Maja Abreu

W pracy z Klientem staram się dotrzeć do jego potrzeb i zaoferować najbardziej korzystne dla niego rozwiązanie. Podczas współpracy za cel stawiam sobie przedstawienie Sprzedającemu każdego potencjalnego Nabywcy i pozostawienie decyzji w jego rękach.

Obok profesjonalnej usługi ważna jest dla mnie odpowiednia atmosfera na czas trwania współpracy. Podejmując się wyzwania obsługi danej transakcji skupiam się na rozwiązaniach wsłuchując się zarówno w oczekiwania Zbywcy jak i Nabywcy. Dbam o ugodowe rozstrzyganie sporów oraz zbudowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Swoje działania skupiam na lewej stronie Miasta w szczególności na ulubionym Żoliborzu i Bielanach : ) Jestem osobą z natury komunikatywną, analityczną i terminową. Poza reprezentowaniem Strony Sprzedającej specjalizuję się również w obsłudze Klientów zagranicznych, anglo- i hiszpańskojęzycznych.

 

Opinie o agencie

7 grudnia 2023

Udało nam się sprzedać mieszkanie szybko i w dobrej cenie. Współpraca z Mają Mrozowską-Abreu przebiegała w miłej, profesjonalnej atmosferze. Dostaliśmy dużo rad i wsparcia przez cały okres współpracy. Zdecydowanie będziemy polecać agencję znajomym, którzy planują sprzedaż mieszkania.

Pośrednik ds. nieruchomości | Warszawa Śródmieście

Maja Abreu

Skontaktuj się z
Maja Abreu