Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Praga

Maria Etienne

Maria Etienne

Podstawą udanej transakcji jest zadowolenie obu jej stron

Podążając za pasją i wciąż pędzącym na przód rynkiem nieruchomości działam jako agentka nieruchomości w Warszawie i na jej obrzeżach. Specjalizuję się w obrębie Pragi Południe, Śródmieścia oraz Żoliborza.

Moja rzetelność, profesjonalizm oraz doświadczenie pozwala mi zagwarantować klientowi absolutny sukces. Współpracując ze mną zyskujesz nie tylko bezpieczeństwo podczas transakcji, ale również pewność, że wszystkie moje działania będą prowadzone na Twoją korzyść. Indywidualne podejście do klienta to klucz do zbudowania długotrwałej relacji – zyskujesz zatem partnera biznesowego.

Oferty agenta

Opinie o agencie

13 kwietnia 2023

Długo próbowałem samodzielnie sprzedać moje mieszkanie na Saskiej Kępie. Po jakimś czasie postanowiłem jednak zaufać lokalnej agencji. Tam trafiłem na panią Marię Etienne. Do tej pory praca z biurami nieruchomości nie kojarzyła mi się dobrze. Współpraca z panią Marią zmieniła moje podejście o 180 stopni. Pełen profesjonalizm, opieka nad przebiegiem transakcji od A do Z, a także moje pełne zadowolenie z wynegocjowanej przez agentkę finalnej ceny sprzedaży. Z całego serca polecam pracę z panią Marią, a także z całym zespołem WESTATE Praga.

19 kwietnia 2023

Nigdy nie myślałem, że zdecyduję się na usługi biura nieruchomości przy sprzedaży mojego mieszkania – złe doświadczenia z przeszłości. Natomiast dzięki pani Marii Etienne utwierdziłem się w przekonaniu, że czasem warto się ugiąć i otworzyć na inne możliwości. Cała transakcja potrwała może 3 miesiące i została dopięta na ostatni guzik. Pani Maria zadbała o każdy szczegół, tak, że ja, jako właściciel nie musiałem się o nic martwić. Z pewnością jeszcze nie raz wrócę do agencji WESTATE

20 kwietnia 2023

W pełni profesjonalne podejście do tematu. Pani Maria to osoba konkretna i rzeczowa. Zadanie do wykonania nie było łatwe, ponieważ byłam wymagającą klientką, ale w sposób perfekcyjny sobie poradziła. Widać duże zaangażowanie w swoją pracę. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim!

30 czerwca 2023

Współpraca z Panią Marią Etienne to była czysta przyjemność. Transakcja przeprowadzona została szybko i skutecznie, przy zachowaniu największego profesjonalizmu. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Marię.

7 lipca 2023

Pani Maria bardzo pomogła nam znaleźć i wynająć mieszkanie. Ułatwiła nam proces wynajmu i przeprowadziła przez każdy krok tak, że czuliśmy się z narzeczonym dobrze zaopiekowani i świadomi tego, co się dzieje. Gorąco polecamy!

Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Praga

Maria Etienne

Skontaktuj się z
Maria Etienne

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.