Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Praga

Maria Etienne

Maria Etienne

Indywidualne podejście do Klienta to klucz do sukcesu 🙂

Podążając za pasją i rozwijającym się rynkiem nieruchomości, działam jako pośredniczka w Warszawie i na jej obrzeżach. Mimo że Praga Południe i Żoliborz są mi najbliższe, staram się nie ograniczać do obszarów mojej pracy. Dzięki temu mogę śmiało powiedzieć, że znam Warszawę jak własną kieszeń.

W mojej pracy najważniejszą kwestią jest zawsze satysfakcja i zadowolenie Klienta. Kluczowe są dla mnie: rzetelność, uczciwość, stały kontakt, zaufanie oraz pełne zaangażowanie. Działam kompleksowo. Rozpoznaję oczekiwania Klienta i zawsze staram się je spełnić najlepiej jak potrafię. Współpracując ze mną zyskujesz nie tylko bezpieczeństwo i wsparcie podczas transakcji, ale również pewność, że wszystkie moje działania będą prowadzone na Twoją korzyść.

Opinie o agencie

13 kwietnia 2023

Długo próbowałem samodzielnie sprzedać moje mieszkanie na Saskiej Kępie. Po jakimś czasie postanowiłem jednak zaufać lokalnej agencji. Tam trafiłem na panią Marię Etienne. Do tej pory praca z biurami nieruchomości nie kojarzyła mi się dobrze. Współpraca z panią Marią zmieniła moje podejście o 180 stopni. Pełen profesjonalizm, opieka nad przebiegiem transakcji od A do Z, a także moje pełne zadowolenie z wynegocjowanej przez agentkę finalnej ceny sprzedaży. Z całego serca polecam pracę z panią Marią, a także z całym zespołem WESTATE Praga.

19 kwietnia 2023

Nigdy nie myślałem, że zdecyduję się na usługi biura nieruchomości przy sprzedaży mojego mieszkania – złe doświadczenia z przeszłości. Natomiast dzięki pani Marii Etienne utwierdziłem się w przekonaniu, że czasem warto się ugiąć i otworzyć na inne możliwości. Cała transakcja potrwała może 3 miesiące i została dopięta na ostatni guzik. Pani Maria zadbała o każdy szczegół, tak, że ja, jako właściciel nie musiałem się o nic martwić. Z pewnością jeszcze nie raz wrócę do agencji WESTATE

20 kwietnia 2023

W pełni profesjonalne podejście do tematu. Pani Maria to osoba konkretna i rzeczowa. Zadanie do wykonania nie było łatwe, ponieważ byłam wymagającą klientką, ale w sposób perfekcyjny sobie poradziła. Widać duże zaangażowanie w swoją pracę. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim!

30 czerwca 2023

Współpraca z Panią Marią Etienne to była czysta przyjemność. Transakcja przeprowadzona została szybko i skutecznie, przy zachowaniu największego profesjonalizmu. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Marię.

7 lipca 2023

Pani Maria bardzo pomogła nam znaleźć i wynająć mieszkanie. Ułatwiła nam proces wynajmu i przeprowadziła przez każdy krok tak, że czuliśmy się z narzeczonym dobrze zaopiekowani i świadomi tego, co się dzieje. Gorąco polecamy!

4 października 2023

Bardzo dziękuję agencji za pomoc w znalezieniu mieszkania dla mojej rodziny, a przede wszystkim agentce Marii! Znakomity, wykwalifikowany specjalista w swojej dziedzinie działalności. Pomimo tego, że w ogóle nie mówię po polsku, rozumieliśmy się doskonale. Polecam każdemu kontakt z tą agencją. Tutaj liczy się czas i pieniądze.

23 lutego 2024

Współpracowałam z agencją Weste Praga i Panią Marią Etienne przy wynajmie mieszkania w Wwie. Byłam po niemiłych przejściach z dwoma innymi agencjami – Pani Maria przywróciła mi wiarę w ludzi i profesjonalizm agencji nieruchomości. Nasza współpraca opierała się na znakomitej komunikacji, elastyczności, szukaniu rozwiązań, życzliwości i szacunku. Pani Maria zajęła się wszystkim włącznie z wzięciem na siebie każdorazowej prezentacji mieszkania. Polecam Weste i Panią Marię Etienne!

Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Praga

Maria Etienne

Skontaktuj się z
Maria Etienne

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.