WESTATE Gdańsk

Adres
Aleja Grunwaldzka 504/3
80-309 Gdańsk

Agencja nieruchomości Gdańsk Oliwa

Jesteśmy  agencją nieruchomości, specjalizującą się w rynku Trójmiasta. Nasza oferta obejmuje wycenę, prezentację i sprzedaż nieruchomości po najlepszej cenie. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych agentów nieruchomości, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, obejmujące nie tylko aspekty oferty, ale także kwestie prawne i finansowe. Usługi kierujemy do wymagających klientów, którzy chcą sprawnie i korzystnie przeprowadzać transakcje na rynku nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura na Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku.

Pracownicy oddziału

Współwłaściciel oddziału | Gdańsk

Rafał Welenc

Współwłaściciel oddziału | Gdańsk

Tomasz Stencel

Współwłaściciel oddziału | Gdańsk

Mikołaj Mężyk

Doradca ds. nieruchomości | Gdańsk

Natalia Roćko

Opinie o oddziale

1 października 2023

Bardzo polecam współpracę z Mikołajem. . Dzięki jego profesjonalizmowi, zaangażowaniu i wiedzy udało nam się sprzedać nasze mieszkanie w niecały miesiąc za kwotę którą ustaliliśmy. Bardzo skutecznie zorganizował cały proces sprzedaży. Był z nami na każdym etapie transakcji, odpowiadał na nasze pytania i troszczył się o nasze potrzeby. Dzięki niemu cała sprzedaż przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług i serdecznie polecamy Mikołaja każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego i zaufanego pośrednika nieruchomości.

21 października 2023

Jestem mega zadowolony ze współpracy z firmą WESTATE, dyrektorzy oddziału bardzo rzetelnie i szybko zajęli się sprzedażą mojej nieruchomości. Całą transakcję zamknęliśmy w trzy tygodnie. Polecam z całego serca.

11 września 2023

Profesjonalna obsługa. Przy kolejnej transakcji również skorzystam z usług tej firmy. Polecam

11 października 2023

Polecam współpracę z Panem Rafałem. Bardzo profesjonalne podejście do klienta – wszystko przebiegło bez problemów.

11 października 2023

Bardzo solidna firma.
Dom wraz z działka sprzedała się dzięki Panu Rafałowi szybko i za oczekiwaną cenę.

29 października 2023

Chciałabym gorąco polecić Agencję Nieruchomości WESTATE , a w szczególności Mikołaja. Dzięki jego profesjonalizmowi i zaangażowaniu, moje mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko, a cena była dla mnie bardzo korzystna. Mikołaj wykazał się doskonałą znajomością rynku nieruchomości oraz umiejętnością negocjacji, co zaowocowało satysfakcjonującym wynikiem. Jestem bardzo zadowolona z jego usług i polecam go każdemu, kto szuka efektywnego i kompetentnego pośrednika w sprzedaży nieruchomości.

7 października 2023

Profesjonalizm połączony z elegancją!
Tak określiłabym współpracę z Tomaszem Stenclem 🙂
Polecam gorąco wszystkim ceniącym sobie najwyższą jakość usług.
Niewątpliwie z przyjemnością oddam „w ręce” 🙂 Pana Tomka kolejną nieruchomość .

10 października 2023

Pan Rafał jest osobą kompetentną oraz zaangażowaną. Niewątpliwym atutem jest elastyczne podejście do klienta oraz dyspozycyjność. Wszystko załatwione sprawnie i bez problemów. Zdecydowanie polecam!

20 października 2023

Współpraca z Panem Tomaszem Stencelem na 5+!
Nieruchomość sprzedana w ciągu miesiąca, doskonały kontakt i świetna pomoc na każdym etapie sprzedaży. Wszystkim, próbującym sprzedać samemu, polecam udać się prosto do Tomasza! 🙂

20 listopada 2023

I would like to express my sincere gratitude to Tomasz Stencel, who played a crucial role in our apartment purchase journey. Among the agents in Gdansk, he stands out as one of the few who is fluent in English, which made communication effortless for us. From the beginning to the end, Tomasz provided unwavering assistance and support, ensuring that we had a smooth experience throughout the entire process. His language skills and dedication to helping us are truly commendable. I wholeheartedly recommend Tomasz Stencel to anyone in need of an English-speaking agent in Gdansk.

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.