WESTATE Wilanów

Adres
al. Rzeczypospolitej 18 lok. 152
02-972 Warszawa

Pracownicy oddziału

Opinie o oddziale

8 listopada 2022

Pani Joanna pomogła nam wyjątkowo profesjonalnie w wynajmie mieszkania. Wszystkie strony transakcji zadowolone. Polecam zdecydowanie!

29 listopada 2022

Bardzo prężnie działające biuro. W bardzo krótkim czasie, Pani Joanna znalazła najemców na dwa mieszkania.
Współpraca jest przyjemnością.
Bardzo dziękuję za profesjonalizm i pomoc.
Szczerze polecam biuro, a szczególnie oddział w Wilanowie.

18 października 2022
Do momentu skorzystania z usług agencji Westate zmieniłem swoją opinię odnośnie biur pośrednictwa. Transakcja była przeprowadzona sprawnie i z pełnym profesjonalizmem. Pracujący tam agenci i agentki to młodzi, elokwentni i doświadczeni w branży nieruchomości ludzie. Jeśli kiedykolwiek miałbym ponownie skorzystać z usług agencji pośrednictwa, zdecydowanie skorzystam ponownie z Westate. Polecam!
9 października 2022

Agencja nieruchomościami Westate na najwyższym poziomie! Agenci, którzy tam pracują mają ogromną wiedzę i świetne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług. Polecam!

29 września 2022

Z całą stanowczością mogę polecić tę agencję nieruchomości. Doskonała współpraca przy sprzedaży mieszkania na Wilanowie, kontakt i załatwienie wszystkiego na Tip – Top. Polecam!

11 czerwca 2022

Bardzo polecam współpracę z Agencją WESTATE. Miałam okazję współpracować ze Stefano. Bardzo miły i przede wszystkim profesjonalny człowiek. Dzięki niemu znalazłam mieszkanie swoich marzeń. Dziękuję i polecam wszystkim serdecznie.

20 listopada 2022

WESTATE to bardzo profesjonalni agenci, szybka transakcja i przemiła koordynatorka Gabriela. Na pewno polecę w przyszłości znajomym!

16 maja 2022

Świetna agencja nieruchomości. Jesteśmy oboje z żoną bardzo zadowoleni ze świadczonych usług dotyczących zakupu mieszkania. Pan Stanisław Klepacki, agent WESTATE, wykazał pełen profesjonalizm, życzliwość, kreatywność, zaangażowanie oraz uczynność na każdym etapie transakcji.

Zdjęcia biura

Skontaktuj się z WESTATE Wilanów

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.