Otwórz swoje własne biuro nieruchomości z WESTATE franczyza

WESTATE jest wiodącą agencją nieruchomości z szeroką bazą klientów pragnących sprzedać, ale również kupić nieruchomość. Nasze doświadczenie zawodowe oraz sposób pracy pozwalają nam na sprawne transakcje kupna i sprzedaży. Naszą ogromną zaletą jest dogłębna znajomość rynku nieruchomości w Warszawie.

Dzięki naszej pasji i doświadczeniu transakcje przeprowadzamy sprawnie, profesjonalnie i zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta.

Zapytaj o franczyzę

  Stań się częścią WESTATE dzięki franczyzie nieruchomości

  Myślisz nad otwarciem własnej firmy? Jeśli nieruchomości to Twoja pasja, rozpocznij działalność pod szyldem WESTATE. Nie szukamy ludzi, lecz osobowości, które podzielają naszą wizję. Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia i wsparcie, by prowadzić rentowny i zrównoważony biznes.

  Zapewniamy niskie koszty na start, merytoryczne wsparcie w procesie budowy firmy oraz dostęp do sieci naszych klientów i partnerów. Chcemy zmienić przestarzały model franczyzy, stawiając na innowacyjne rozwiązania i współpracę opartą na zaufaniu i przejrzystym modelu biznesowym.

  3 różne drogi do własnego biznesu w nieruchomościach

  1

  Od kierownika do właściciela biura

  Ignacy Pańczyk

  2

  Od freelancerki do właścicielki biura

  Iga Sokołowska

  3

  Miejsce na Twoje zdjęcie

  Możesz być TY!

  Pomysł na dochodowy biznes? Rozwijaj się w branży nieruchomości

  Chcesz otworzyć własny biznes? Jako lider nowoczesnych biur nieruchomości w Polsce, zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych partnerów franczyzowych.


  Rynek wynajmu i sprzedaży nieruchomości nie ma dla nas tajemnic. Specjalizujemy się w pośrednictwie w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości w Warszawie. Posiadamy ugruntowaną markę i prężnie działające biura na lokalnym rynku.

  Wyróżniają nas: profesjonalizm, zaufanie klientów, wysokie standardy franczyzy, sprawny proces wdrożenia i dostęp do sprawdzonego know-how. Skontaktuj się z nami, by otrzymać kompleksową ofertę współpracy i rozpocząć proces rekrutacyjny.

  Franczyza – klucz do sukcesu w obrocie nieruchomościami

  Franczyza to rentowny model biznesu w branży nieruchomości, który przynosi zyski obu stronom umowy: franczyzodawcy i franczyzobiorcy.

  Jakie korzyści daje franczyza? Przede wszystkim niskie koszty na start i ograniczenie ryzyka finansowego. Otwarcie własnego biura nieruchomości wymaga znacznego kapitału. W modelu franczyzowym oszczędzasz nie tylko na kosztach budowania firmy od podstaw, ale także na kosztach prowadzenia biznesu. Ponieważ działasz pod szyldem znanej marki, niższe są wydatki na marketing oraz na profesjonalne przeszkolenie agentów nieruchomości czy dostęp do wiedzy branżowej.

  Dzięki temu możesz uniknąć wielu błędów związanych z prowadzeniem biura nieruchomości i skupić się na działaniu jako efektywny pośrednik sprzedaży i wynajmu nieruchomości już od pierwszego dnia działania.

  Franczyza biura nieruchomości z WESTATE – co otrzymujesz w ramach współpracy?

  W WESTATE wierzymy, że przejrzysty i skuteczny model franczyzy, przekłada się na doskonałe wyniki sprzedażowe i zadowolenie partnerów biznesowych. Z franczyzobiorcami działamy jako drużyna i stawiamy na dynamiczny rozwój naszych biur. W ramach stworzonego przez nas autorskiego programu oferujemy kompleksowe wsparcie potrzebne do tego, by otworzyć biuro nieruchomości WESTATE.

  Niski próg wejścia
  i stałe opłaty

  Tym, co wyróżnia nas na rynku franczyzodawców, są m.in. proste i przejrzyste zasady wejścia na rynek obrotu nieruchomościami i stosunkowo niskie koszty związane z rozpoczęciem działalności. Nasza oferta franczyzy oparta jest na transparentnych zasadach współdziałania, solidnych podstawach biznesowych oraz na wartościach takich jak profesjonalizm, rzetelność i lojalność wobec klientów.

  Wysokiej jakości mentoring i know-how

  Na korzyść franczyzy przemawiają również wsparcie menedżerskie, łatwy dostęp do wartościowej wiedzy branżowej i pakietu szkoleń, jakie od nas otrzymujesz w ramach Akademii WESTATE. Kluczowy dla rozwoju i sukcesu franczyzobiorców, jest wysokiej jakości mentoring, w ramach którego dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozwoju działalności czy strategii sprzedażowej, co pomaga naszym partnerom podejmować najlepsze decyzje biznesowe.

  Niezbędne w pracy narzędzia

  Zyskujesz dostęp do wszystkich narzędzi, które ułatwią Ci pracę w nieruchomościach, w tym systemu CRM, który pomoże w zarządzaniu klientami i transakcjami, oraz dedykowanej platformy do zarządzania, która ułatwi procesy związane z wynajmem i sprzedażą nieruchomości. Działanie w modelu franczyzy umożliwia także dostęp do niezbędnej dokumentacji, jak wzory umów czy innych potrzebnych dokumentów.

  Wsparcie reklamowe i prawne

  W ramach franczyzy otrzymujesz także wsparcie w zakresie reklamy czy usług prawnych, które pomogą Ci skupić się na rozwoju firmy już od pierwszego dnia działalności. Możesz skorzystać z gotowych materiałów promocyjnych i kampanii marketingowych, które zostały przygotowane przez centralę naszej sieci. Dzięki nim zwiększysz widoczność swojej firmy na rynku. Ponadto, jako franczyzobiorca masz zapewnione wsparcie naszych prawników, którzy pomogą Ci w rozwiązywaniu wszelkich problemów prawnych związanych z działalnością.

  Duża baza ofert i klientów

  Zapewniamy dostęp do naszej sieci klientów i partnerów, dzięki czemu pozyskiwanie atrakcyjnych ofert nieruchomości i zawieranie transakcji jest jeszcze prostsze. Nasz szeroka gama usług z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomości przyciąga klientów o różnych potrzebach i oczekiwaniach. Ponadto zawsze stawiamy na jakość obsługi klienta i dbamy o profesjonalny wizerunek naszych franczyzobiorców.

  Pomoc w rekrutacji pracowników

  Z chęcią wspomożemy Cię także w procesie zatrudniania najlepszych doradców ds. nieruchomości, bo doskonale wiemy, że kompetentny zespół to podstawa sukcesu. Wspieramy naszych partnerów w tym zakresie poprzez publikację ogłoszeń w serwisach rekrutacyjnych oraz pomoc w ocenie kwalifikacjii umiejętności kandydatów.

  Jeśli masz własną agencję? WESTATE daje możliwość odniesienia sukcesu.

  Wybieramy kilku partnerów franczyzowych działających na rynkach, na których są silnie obecni, a co najważniejsze, nie konkurują ze sobą. Tworzy to zrównoważoną strukturę, w której każde biuro może się rozwijać i prosperować.

  Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem i wspólnie omówić naszą współpracę!

  biuro nieruchomosci franczyza

  Własny biznes z WESTATE – czego potrzebujesz na start?

  Czego potrzebujesz, decydując się na współpracę z nami? Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w branży, choć oczywiście jest ono atutem. Wymagamy przede wszystkim założonej działalności gospodarczej, zaplecza finansowego, a także czasu, który możesz przeznaczyć na uruchomienie biura pod szyldem WESTATE i na wdrożenie siebie oraz swoich pracowników.

  Zanim otworzysz biuro, zaprosimy Cię do jednego z naszych już działających oddziałów na kilkumiesięczną praktykę. Rekomendujemy czas od 3 do 12 miesięcy, w trakcie których będziesz mieć okazję najlepszego poznania naszych metod i sposobów działania. To okazja do wypracowania własnego sprawdzonego modelu biznesowego, który przyniesie największe zyski dla Twojej działalności.

  A jeśli aktualnie prowadzisz własną agencję nieruchomości – także zachęcamy do kontaktu. Wiedza i doświadczenie rynkowe, które zgromadziłeś w obszarze nieruchomości, z pewnością będą doskonałą bazą do dalszego postępowania.

  Pozytywnego nastawienia

  Zaplecza finansowego

  Od 3 do 12 miesięcy szkolenia w jednej z naszych agencji

  Pełnej operatywności (aktywne prowadzenie agencji)

  Pełnej dostępności czasowej

  Działalności gospodarczej

  Zapoznaj się z Nami pobierz ofertę WESTATE

  Wybierz osobę do kontaktu

  Dołącz do grona naszych partnerów!

  Jesteśmy przekonani o tym, że solidne relacje oparte na zaufaniu i partnerstwie są kluczem do sukcesu, dlatego też dbamy o to, aby nasi partnerzy mogli liczyć na wsparcie ze strony całego zespołu. Współpraca z nami to nie tylko możliwość prowadzenia własnej firmy, ale również uczestnictwo w rozwijającej się sieci franczyzowej oraz korzystanie z wiedzy i doświadczenia uzyskiwanego przez lata pracy w branży. Zapraszamy do kontaktu i do naszych biur w Śródmieściu, Pradze, Wilanowie oraz na Saskiej Kępie.

   Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.