Dni Konstancina 2023 z WESTATE

3 I 4 czerwca odbyła się kolejna edycja święta Konstancina. Wzięliśmy udział w tym corocznym wydarzeniu, zapraszając mieszkańców tej gminy do rozmów o nieruchomościach w uroczych okolicznościach Parku Zdrojowego.

Dni Konstancina

Dni Konstancina to rodzinne święto, podczas którego można poznać historię tego imponującego miejsca, nauczyć się wiele o jego zabytkach i walorach turystycznych oraz wziąć udział w warsztatach i koncertach. To wydarzenie, łączące w sobie tradycję z nowoczesnością, w tym roku odbyło się pod hasłem „Belle Epoque”. Parada Retro, konkursy, wystawy, warsztaty, spektakle i koncerty – to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na gości Parku Zdrojowego podczas Dni Konstancina.

Jak co roku, podczas świętowania można było odwiedzić ważne dla Konstancina miejsca. W czasie tej edycji Dni Konstancina mieszkańcy mogli poznać szachowe triki w Willi Gryf, obejrzeć wystawy fotografii w galerii Hugonówka czy bliżej poznać Park Zdrojowy, gdzie odbyła się w niedzielę wielka parada w stylu Belle Eqpoque oraz warsztaty.

Stoisko WESTATE

Jako członek lokalnej społeczności (jedno z naszych biur znajduje się na Wilanowie), dołączyliśmy w tym roku do obchodów Dni Konstancina. W niedzielę każdy mógł odwiedzić nasze stoisko, by porozmawiać z obecnymi tam doradcami o nieruchomościach na terenie Konstancina, Wilanowa i przyległych do nich dzielnic. WESTATE to agencja nieruchomości, która stawia na relacje. Wierzymy, że bycie blisko naszych klientów to priorytet w pracy dobrego doradcy i właśnie dlatego z chęcią bierzemy udział w wydarzeniach takich jak Dni Konstancina.

Nasze stoisko w czasie Dni Konstancina odwiedziło wiele osób, chcących wymienić uwagi dotyczące rynku, zapytać o radę oraz dowiedzieć się więcej o metodach naszej pracy. Takie spotkania to świetna okazja do poznania bliżej naszych klientów oraz jeszcze lepszego zrozumienia, jak ważne w naszej pracy są po prostu dobre relacje z ludźmi. Bazując na wypracowanych przez lata kontaktach, służymy naszym klientom radą i wsparciem nawet w najtrudniejszych transakcjach, a lokalne wydarzenia skupiają miłośników danego rejonu, co jeszcze pełnie pozwala na zrozumienie lokalnego rynku nieruchomości.

Pełni pozytywnej energii po spotkaniach z mieszkańcami i miłośnikami Konstancina nie możemy się doczekać kolejnej edycji wydarzenia, w której mamy nadzieję również wziąć dział. Tymczasem zapraszamy wszystkich do naszych biur (osoby zainteresowane południowymi rejonami Warszawy w szczególności do WESTATE Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej 18), gdzie chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące nieruchomości i wesprzemy w transakcjach wynajmu, kupna i sprzedaży.

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą