Dni Wilanowa 2023 z WESTATE

Turystom wyraz “Wilanów” kojarzy się najczęściej z wizją barokowego Pałacu otoczonego pięknym parkiem. Jednak to nie wszystko, bo Wilanów to także dzielnica mieszkalna, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem w szczególności wśród młodych rodzin.

Dni Wilanowa 2023

Kolejna edycja Dni Wilanowa odbyła się w zeszły weekend w dniach 8-10 września. Od piątku do niedzieli na mieszkańców czekało wiele atrakcji. 

W piątek obchody rozpoczęły się o godz. 19:00 w muzycznym brzmieniu. Wystąpili artyści znani i lubiani przez młodsze i nieco starsze pokolenia, czyli utalentowana Sylwia Grzeszczak, energiczna Bryska.

Kolejnego dnia rozpoczął się dwudniowy piknik, w którym wzięło udział wiele lokalnych firm. Odbyło się wiele atrakcji, w tym konkursy dla dzieci oraz mecz siatkówki plażowej. Zwieńczeniem dnia były koncerty takich zespołów jak Jano z OMP, Fisz Emado Tworzywo oraz legendarny KULT. 

W niedzielę to wspaniałe wydarzenie zakończyło się kultowym widowiskiem – musicalem METRO. 

WESTATE na Dniach Wilanowa

Jako agencja nieruchomości skupiamy się na działaniach na lokalnym rynku. Zależy nam na dobrych stosunkach z naszymi sąsiadami oraz osobami z okolic naszych punktów. Oprócz tego chcemy, aby WESTATE kojarzył się naszym obecnym i potencjalnym klientom z marką, która zbliża się do ludzi. Dlatego wzięliśmy udział w Dniach Wilanowa 2023. Aby spotkać się z naszymi sąsiadami.

W sobotę w godzinach 12:00-17:00 nasze stoisko znajdowało się na Plaży Wilanów. Przez cały dzień nasi agenci z oddziałów WESTATE Wilanów oraz WESTATE Ursynów rozmawiali z uczestnikami wydarzenia o ich nieruchomościach, ale i nie tylko. Dodatkowo przy stoisku można było relaksować się w upalny dzień na naszych leżakach popijając chłodne napoje i czytając naszą najnowszą gazetkę WESTATE. Dla mniejszych uczestników przygotowaliśmy słodkości oraz małe upominki. 

Cieszymy się, że mogliśmy spędzić te dni wraz z innymi uczestnikami oraz mieszkańcami Wilanowa. Mamy nadzieję, że kolejne edycje będą równie udane!

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą