Franczyza WESTATE, czyli jak otworzyć swoje pierwsze biuro nieruchomości

Marzysz o pracy w branży nieruchomości, ale nie wiesz, jak zacząć? Z naszym biurem to prostsze niż myślisz.

Stawiamy na rozwój i powiększanie biznesu, więc chętnie przyjmujemy nowych agentów oraz nawiązujemy współpracę biznesową z osobami chcącymi otworzyć kolejne biuro WESTATE w ramach franczyzy.

WESTATE – kariera w branży nieruchomości na wyciągnięcie ręki

Trzy biura, ponad trzydzieści osób i nieskończenie wiele energii do tworzenia nowych standardów w branży. Dzięki doświadczeniu i wypracowanym kontaktom rozwijamy nasz biznes pod szyldem WESTATE, witając w naszych biurach kolejnych pracowników. Jesteśmy również otwarci na nawiązanie współprac z osobami chcącymi prowadzić swoje biuro, dlatego też opracowaliśmy autorski system franczyzowy, bazujący na merytorycznym wsparciu i kompleksowym wdrożeniu.

Franczyza WESTATE – co oferujemy?

Nasza sieć franczyzowa zapewni ci wszystkie niezbędne narzędzia i wiedzę, których potrzebujesz, by wystartować z własnym biznesem. Co nas motywuje? Chcemy zmienić przestarzały model biznesowy franczyzy, stawiając na przejrzystą współpracę i rentowne działania.

Po latach prowadzenia działalności zdajemy sobie sprawę, że stanie na czele biznesu nie jest łatwe. Wymaga przede wszystkim dużych poświęceń, merytorycznej wiedzy i wkładu finansowego. By ułatwić naszym franczyzobiorcom wejście na rynek, przygotowaliśmy proste zasady, dzięki którym szybko odnajdą się w nowych obowiązkach. Przede wszystkim oferujemy niski koszt wejścia oraz stałe opłaty miesięczne. Działamy zespołowo i zależy nam, by kolejne biura rozwijały się dynamicznie. Zapewniamy całe know-how, wraz z dostępem do naszej sieci klientów i partnerów. Dzięki temu działaniu biuro nieruchomości franczyza od pierwszego dnia może rozpocząć działanie na pełnych obrotach, nie marnując czasu.

Potrzebujesz pomocy na starcie lub chcesz poszerzać swoje kompetencje? Zapewniamy merytoryczne wsparcie naszych managerów oraz narzędzia Akademii WESTATE, naszego autorskiego programu szkoleń, wpierającego doradców pracujących w naszych biurach oraz ich kierowników.

Franczyza WESTATE – czego potrzebujesz na start?

Jak ze wszystkim – najtrudniej jest zacząć, więc uprościliśmy nasz system franczyzowy najbardziej jak się da. By rozpocząć działalność biura WESTATE potrzebujesz zaplecza finansowego, pełnej operatywności, by poświęcić czas na rozkręcenie pracy i swoich pracowników oraz działalności gospodarczej.

Przed otwarciem biznesu zapraszamy cię do naszych istniejących biur na trzy do dwunastu miesięcy praktyki. Pracując jako doradca najszybciej i najlepiej poznasz nasze metody oraz wypracujesz najbardziej efektywny model, który z łatwością przeniesiesz do swojego oddziału. Jeśli już teraz prowadzisz agencję nieruchomości – również zapraszamy cię do kontaktu, bo wiedza, którą zebrałeś, z pewnością jest świetną podstawą do dalszych rozmów.

W naszej firmie szukamy osobowości, które podzielają naszą wizję prowadzenia agencji nieruchomości i są gotowe stawić czoła wyzwaniom tej dynamicznie zmieniającej się branży. Czujesz, że masz potrzebne umiejętności i nie brakuje ci zapału do pracy? Zapraszamy do naszych biur w Śródmieściu, Wilanowie i Pradze Południe lub do kontaktu poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Nie możemy doczekać się, by cię poznać!

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.