Jak otworzyć własną agencję nieruchomości?

Marzysz o prowadzeniu własnej firmy? Jesteś pasjonatem nieruchomości? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję – otwórz swoje biuro nieruchomości pod renomowanym szyldem WESTATE! Nasza agencja, ciesząca się ugruntowaną pozycją na rynku warszawskim, oferuje unikalną możliwość rozpoczęcia działalności franczyzowej.

Dlaczego warto wybrać WESTATE?

WESTATE to nie tylko marka, to zespół specjalistów z dogłębną znajomością rynku nieruchomości. Dzięki naszemu doświadczeniu, każda transakcja jest przeprowadzana sprawnie, profesjonalnie i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy naszym franczyzobiorcom:

  • Niskie koszty startowe – Zacznij swoją działalność z minimalnymi inwestycjami wstępnymi.
  • Wsparcie merytoryczne – Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w budowaniu skutecznego biznesu.
  • Dostęp do szerokiej bazy klientów – Skorzystaj z gotowej sieci kontaktów zainteresowanych kupnem lub sprzedażą nieruchomości.
  • Innowacyjne rozwiązania i przejrzysty model biznesowy – Oferujemy nowoczesne podejście do zarządzania i marketingu.

Korzyści z prowadzenia franczyzy WESTATE:

  1. Oszczędność czasu i pieniędzy – Działając pod naszym szyldem, zmniejszasz koszty związane z budowaniem marki i zyskujesz dostęp do sprawdzonych procedur operacyjnych.
  2. Mniejsze ryzyko finansowe – Franczyza pozwala zminimalizować ryzyko finansowe dzięki sprawdzonemu modelowi biznesowemu.
  3. Szybki start i profesjonalne przeszkolenie – Szybko wejdziesz na rynek dzięki naszemu wsparciu i szkoleniom, które przygotują Cię do efektywnego zarządzania biurem.

 

Co na temat Franczyzy z WESTATE mówi Iga Sokołowska – współwałaścicielka agencji znajdującej się na Śródmieściu?

Jak wyglądał proces przygotowań do otwarcia własnej agencji WESTATE?

Zaczęło się to bardzo naturalnie – zaczęłam pracę jako zwykły agent, później zaczęłam zdobywać coraz większe doświadczenie, zaczęły pojawiać się zapytania od agentów jak pozyskuję swoich klientów, jak ich obsługuję, a finalnie zdecydowałam się na otworzenie własnej agencji

 Jakie były  Twoje główne oczekiwania względem franczyzodawcy WESTATE?

Zapewnienie standardów i widoczności marki – wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione! Bardzo miło jest obserwować jak marka rośnie w siłę, stajemy się coraz bardziej widoczni, co jest bardzoane zarówno przeza naszych stałych jak i nocych klientów.

Co Ci dało najwięcej satysfakcji z prowadzenia agencji WESTATE jako nasza partnerka franczyzowa?
Możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Bardzo lubie pracę jako pośrednik nieruchomości, doceniam również możliwośc działania jako właścicielka agnecji oraz szkoleniowiec. Bardzo lubię obserwować jak nowi agenci stawiają pierwsze kroki jako pośrednicy.

Jakie są największe korzyści prowadzenia własnej agencji nieruchomości WESTATE

W natłoku wielu obowiązków jako pośrednik nieruchomości jak i właścicielka agencji bardzo doceniam fakt, że marka zajmuje się organizacją cyklicznych szkoleń oraz spotkań integracyjnych – jest to niezykle pomocne, a agenci doceniają możliwość integracji oraz poszerzania swocih kompetancji.

 

Jak dołączyć do nas?

Zainteresowany? Jesteśmy otwarci na współpracę z ambitnymi przedsiębiorcami, którzy podzielają naszą wizję i chcą rozwijać się razem z nami. Dołączając do WESTATE, stajesz się częścią dynamicznie rozwijającej się sieci franczyzowej, której celem jest osiągnięcie wspólnego sukcesu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy i rozpocznij swoją przygodę z nieruchomościami. Nie pozwól, aby Twoje marzenie o własnym biznesie pozostało tylko marzeniem – z WESTATE możesz je zrealizować!

 

 

 

 

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą