Obchody Narodowego Dnia Kataru

Obchody Narodowego Dnia Kataru. WESTATE gościem Pana Ambasadora Abdulla A.Rahmana Fakhroo

12 grudnia ambasada Kataru organizowała bankiet z okazji obchodów swojego narodowego święta. Wśród znamienitych gości ze świata polityki, biznesu i dyplomacji znaleźli się przedstawiciele naszej agencji nieruchomości.

Od początku istnienia naszej firmy staramy się dbać o jak najlepsze relacje biznesowe z naszymi klientami i partnerami. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami czy ambasadami. Właśnie dzięki owocnej współpracy z ambasadą Kataru, mieliśmy przyjemność celebrować obchody Narodowego Dnia Kataru w Sheraton Grand Hotel w Warszawie.

Świetne relacje polsko-katarskie nie były jedynym tematem spotkania. W tym roku obchody Narodowego Dnia Kataru były jeszcze huczniejsze, bo to właśnie ten kraj stał się stolicą piłki nożnej i wszyscy z zapartym tchem śledzili losy drużyn rywalizujących o puchar Ligi Mistrzów. Był to temat wielu rozmów w kuluarach, bo oprócz niesamowitych sportowych emocji, takie przedsięwzięcie to również wielka operacja logistyczna i biznesowa.

Dla nas Katar to nie tylko prężnie rozwijające się państwo Bliskiego Wschodu. To również nasz klient, dla którego świadczymy usługi pośrednictwa. Jesteśmy otwarci na różne współprace, a nasi agenci dokładają wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Ambasadzie Kataru dziękujemy za zaproszenie i owocną współpracę!

 

#agencjanieruchomości #Warszawa #ambasady

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą