Pierwszy oddział WESTATE za granicą!

Pierwszy oddział WESTATE za granicą!

Od czasów pandemii COVID-19 można było zauważyć znaczny wzrost zainteresowania nieruchomości w Hiszpanii, a w szczególności w Barcelonie i w jej okolicy. Barcelona jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Hiszpanii nie tylko w trakcie sezonu. W ubiegłym roku ponad 20,7 miliona turystów odwiedziło kolorową stolicę Katanii.

Jako Agencja WESTATE od lat współpracujemy z lokalnymi deweloperami, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym poszukującym ciekawe propozycje z rynku pierwotnego.

Jednak po szczegółowym przyjrzeniu się rynkowi i po licznych rozmowach z naszymi klientami podjęliśmy decyzję, że chcemy poszerzyć liczbę ofert nie tylko o oferty z rynku pierwotnego. Z tego też powodu zaczęliśmy intensywnie myśleć nad otwarciem oddziału w Barcelonie.

Otwarcie oddziału Westate w Barcelonie było bardzo przemyślaną decyzją. Przed podjęciem decyzji Stefano i Nicolò wiele razy podróżowali do Barcelony, aby dogłębne zbadać lokalny rynek nieruchomości i nawiązać relacje z lokalnymi ekspertami. Dzięki temu spotkaliśmy wyjątkowe osoby, przez które nasze plany zaczęły się realizować.

To właśnie one – Elia i Teresa stoją teraz na czele naszego barcelońskiego oddziału. Elia jest młodym, ale niezwykle ambitnym i charyzmatycznym współwłaścicielem oddziału oraz ekspertem w branży nieruchomości i finansów. Teresa –  energiczna współwłaścicielka, managerka oddziału i zarazem agentka, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

Na siedzibę naszego biura wybraliśmy Eixample – elegancką dzielnicę pełną słynnych restauracji i butików, a także ważny punkt turystyczny z takimi atrakcjami jak Casa Milà, Casa Batlló czy Sagrada Família.

Wielkie otwarcie w Barcelonie

Po roku intensywnych działań w końcu 23 listopada nadszedł czas na huczne otwarcie nowego oddziału.

Świętowanie rozpoczęliśmy o godzinie 17 kieliszkiem współpracującego z nami w tym dniu Lamborghini Prosecco. Podczas otwarcia nie zabrakło też klimatycznej muzyki granej przez DJ’a. Świętowanie trwało do późna, a w międzyczasie odwiedzili nas sąsiedzi, właściciele zaprzyjaźnionych butików oraz wielu międzynarodowych gości, z którym odbyliśmy ciekawe rozmowy oraz nawiązaliśmy znajomości. Po części oficjalnej udaliśmy się do restauracji, w której kontunuowaliśmy świętowanie tego szczególnego dnia.

Wszystkim obecnym gościom serdecznie dziękujemy na liczne przybycie, a osoby zainteresowane rynkiem w Barcelonie gorąco zapraszamy do odwiedzin w naszym nowym  biurze. Nasi doświadczeni agenci z przyjemnością pomogą Państwu znaleźć wymarzoną  nieruchomość.

 

 

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.