Podsumowanie pierwszego półrocza 2023 w WESTATE

Pod koniec lipca spotkaliśmy się w pełnym składzie, by podsumować pierwsze sześć miesięcy bieżącego roku. Wydarzenie odbyło się w pięknych wnętrzach (i na tarasie) niedawno otwartego hotelu Barcelo na warszawskim Powiślu.

W WESTATE cały czas trzymamy rękę na pulsie, śledząc rynek nieruchomości. Cenimy również podsumowania, które pozwalają na określenie, w jakim punkcie znajdujemy się jako firma i zespół. Środek roku to dobry moment na zatrzymanie się i przyjrzenie dotychczasowym osiągnięciom. 28 lipca spotkaliśmy się w hotelu Barcelo, by wspólnie omówić i przeanalizować pierwsze półrocze 2023 roku w naszej agencji. Na miejscu pojawili się agenci wszystkich naszych biur, managerowie oraz reszta zespołu WESTATE.

Spotkanie rozpoczęło się częścią merytoryczną, w czasie której szczegółowo przeanalizowaliśmy nasze dotychczasowe działania. Zmiany na rynku nieruchomości są dynamiczne, a my jako rozwijająca się prężnie firma jesteśmy ich częścią. Pochyliliśmy się nad analizą rynku, naszych działaniach za granicą oraz pracy, którą włożyliśmy w otwarcie kolejnego biura – WESTATE Ursynów. Szczegóły tego procesu przybliżył Stanisław Klepacki, jeden z naszych agentów i współzałożyciel nowej lokalizacji. Część oficjalną dopełniły również prelekcje naszych partnerów biznesowych. Panie Notariusz Jolanta Niedziela i Magdalena Karczewska-Woźnica przybliżyły nam zagadnienie zmian na rynku nieruchomości, a Przemysław Bialik opowiedział o RODO i szeroko pojętym pojęciu danych osobowych.

Spotkanie było również świetną okazją do wyłonienia 3 najlepszych agentów półrocza. Zostali nimi:

I miejsce: Stanisław Klepacki
II miejsce: Joanna Banzarewicz
III miejsce Joanna Kozłowska.

Serdecznie gratulujemy im wyników, które są inspiracją i motywacja dla reszty zespołu!

 

W WESTATE czerpiemy przyjemność z pracy z ludźmi – naszymi klientami, jak i osobami, z którymi spędzamy czas na co dzień w naszych biurach. Po części oficjalnej nasze spotkanie przeniosło się do hotelowego baru na tarasie, gdzie rozpoczęliśmy zespołową integrację z widokiem na panoramę Warszawy. Zmotywowani, z energią czekamy na nowe zadowodowe wyzwania, które przyniesie nam 2023 rok.

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą