Podsumownie roku 2023

13 grudnia spotkaliśmy się w hotelu LORD, by wspólnie świętować zbliżające się Boże Narodzenie oraz podsumować nasze tegoroczne dokonania. Był to doskonały moment na celebrowanie doskonałych wyników agencji oraz wytyczenie celów na nadchodzący 2024 rok.

Podsumowanie mijającego roku

Choć na co dzień w naszej branży wiele się dzieje, a okres przedświąteczny to intensywny czas domykania transakcji, jak co roku znaleźliśmy chwilę na wspólne świętowanie. 13 grudnia wszystkie sześć warszawskich zespołów WESTATE – Śródmieście, Praga, Mokotów, Wola, Wilanów oraz nasz zespół z Gdańska spotkały się, by wspólnie celebrować sukcesy mijającego roku oraz zastanowić się nad planami, jakie chcemy zrealizować w nadchodzących miesiącach.

Koniec roku to czas podsumowań, których nie brakowało także u nas.  Rok 2023 był dla nas niezykle owocny:

 • rozwinęliśmy WESTATE Akadamia
 • stworzyliśmy dział marketingu
 • wartość transakcji na rynku nieruchomości osiągnęła ponad 250 mln zł
 • oraz, co najważniejsze, otworzyliśmy 4 nowe biura – 2 w Warszawie, jedno w Gdańsku oraz pierwsze biuro za granicą, w Barcelonie

Oprócz przedstawienia ogólnych wyników agencji, nasi managerowie wyróżnili również trzech najskuteczniejszych agentów. Przy wyłonieniu laureatów pod uwagę brane były dane z ostatnich 5 miesięcy: liczba podpisanych umów na wyłączność, dochody dla firmy oraz jakość pracy agenta (kontakty z klientami, sumienność i zaangażowanie).
Nagrody zdobyli:

 1. Stanisław Klepacki (WESTATE Mokotów)
 2. Franciszek Drela (WESTATE Wola)
 3. Joanna Kozłowska (WESTATE Wilanów)

Serdecznie gratulujemy naszym agentom i cieszymy się, że pracują z nami tak utalentowane i zmotywowane osoby. Świetne wyniki Stanisława, Franciszka i Joanny to zasługa ich sumiennej pracy, zaangażowania i pozytywnego podejścia, które staramy się pielęgnować w naszych trzech teamach.

Cele na 2024 rok

Mijający rok był dla nas czasem wielkich zmian. Otworzyliśmy kolejne biura w prestiżowych lokalizacjach i przyłożyliśmy wielką wagę do marketingu internetowego w social mediach. Był to pracowity czas, lecz nie zatrzymujemy się! Mamy konkretne plany na nadchodzący rok 2024:

 • planujemy dalszy rozwój marketingu internetowego i działań w social mediach
 • kładziemy duży nacisk na rozwój Akademia WESTATE, bo stawiamy na rzetelną wiedze naszych agentów i ich profesjonalizm
 • jednym z naszych priorytetów jest otwarcie wewnętrzego działu kredytowego WESTATE
 • planujemy potencjalne otwarcie nowych biur w Warszawie oraz poza jej granicami

Motywacja i siła zespołu

W WESTATE wierzymy, że profesjonalizm i praca zespołowa to klucz do sukcesu agentów, a tym samym całej firmy. Rok 2023 kończymy ze świetnym wynikiem, lecz jesteśmy nastawieni na jeszce większy rozwój. By jeszcze lepiej przeprowadzać naszych klientów przez transakcje, chcemy rozwijać cykl szkoleń w ramach Akademii WESTATE oraz pracować nad tym, by nasi agenci mogli cały czas poszerzać swoje kwalifikacje. Jeśli myślisz o podjęciu nowej ścieżki kariery lub jesteś już agentem nieruchomości, który nadal szuka swojej drogi nie wahaj się i skontaktuj się z nami! Chętnie opowiemy więcej o naszych planach, możliwych szkoleniach i możliwościach rozwoju w strukturach naszej firmy.

 

#integration #teamBuilding #teamculture #motivation #joinus #workwithus #teamwestate

 

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą

  Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.