Spotkanie podsumowujące 2022 rok w WESTATE

20 grudnia spotkaliśmy się w restauracji Bottega’s, by wspólnie świętować zbliżające się Boże Narodzenie oraz podsumować nasze tegoroczne dokonania. Był to świetny moment na celebrowanie doskonałych wyników agencji oraz wytyczenie celów na nadchodzący 2023 rok.

Podsumowanie mijającego roku

Choć na co dzień w naszej branży wiele się dzieje, a okres przedświąteczny to intensywny czas domykania transakcji, jak co roku znaleźliśmy chwilę na wspólne świętowanie. 20 grudnia wszystkie trzy zespoły WESTATE – Śródmieście, Praga oraz Wilanów spotkały się, by wspólnie celebrować sukcesy mijającego roku oraz zastanowić się nad planami, jakie chcemy zrealizować w kolejnych miesiącach. O świetną atmosferę, pyszne jedzenie oraz włoskie wino zadbała restauracja Bottega’s.

Koniec roku to czas podsumowań, których nie brakowało także u nas. Oprócz przedstawienia ogólnych wyników agencji, nasi managerowie wyróżnili również trzech najskuteczniejszych agentów. Przy wyłonieniu laureatów pod uwagę brane były dane z ostatnich 5 miesięcy: ilość podpisanych umów na wyłączność, dochody dla firmy oraz jakość pracy agenta (kontakty z klientami, sumienność i zaangażowanie).
Nagrody zdobyli:

 1. Łukasz Słocki (WESTATE Śródmieście)
 2. Kamil Zdunek (WESTATE Praga)
 3. Agnieszka Ślebioda (WESTATE Śródmieście)

Serdecznie gratulujemy naszym agentom i cieszymy się, że pracują z nami tak utalentowane i zmotywowane osoby. Świetne wyniki Łukasza, Kamila i Agnieszki to zasługa ich sumiennej pracy, zaangażowania i pozytywnego podejścia, które staramy się pielęgnować w naszych trzech teamach.

Cele na 2023 rok

Mijający rok był dla nas czasem wielkich zmian. Otworzyliśmy kolejne biura w prestiżowych lokalizacjach, ruszyliśmy z nową stroną internetową i przyłożyliśmy wielką wagę do marketingu internetowego w social mediach. Na spotkaniu podsumowaliśmy również podjęte współprace (w tym te zagraniczne jak na przykład z TM Group) oraz nasze szkolenia i wewnętrzne spotkania. Był to pracowity czas, lecz nie zatrzymujemy się! Rok 2023 zapowiada się jeszcze lepiej:

 • Zaplanowaliśmy działania mające na celu zwiększenie naszych sprzedaży o 30%
 • Chcemy zatrudniać nowe talenty, które wesprą nasze zespoły (docelowo planujemy zakończyć rok 2023 z przynajmniej 30 agentami)
 • Planujemy dalszy rozwój marketingu internetowego i działań w social mediach
 • Kładziemy duży nacisk na rozwój Akademia WESTATE, bo stawiamy na rzetelną wiedze naszych agentów i ich profesjonalizm
 • Planujemy potencjalne otwarcie nowych biur w Warszawie
 • Chcemy dołożyć wszelkich starań, by nasza współpraca z TM Group była udana, bo planujemy również podjęcie innych współprac zagranicznych m. in. we Włoszech, Portugalii, Dubaju oraz na Malcie.

Motywacja i siła zespołu

W WESTATE wierzymy, że profesjonalizm i praca zespołowa to klucz do sukcesu agentów, a tym samym całej firmy. Rok 2022 kończymy ze świetnym wynikiem, lecz jesteśmy zorientowani na rozwój. By jeszcze lepiej przeprowadzać naszych klientów przez transakcje, chcemy rozwijać cykl szkoleń w ramach Akademii WESTATE oraz pracować nad tym, by nasi agenci mogli cały czas poszerzać swoje kwalifikacje. Jeśli myślisz o podjęciu nowej ścieżki kariery lub jesteś już agentem nieruchomości, który nadal szuka swojej drogi nie wahaj się i skontaktuj się z nami! Chętnie opowiemy więcej o naszych planach, możliwych szkoleniach i możliwościach rozwoju w strukturach naszej firmy.

#integration #teamBuilding #teamculture #motivation #joinus #workwithus #teamwestate

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą

  Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.