Spotkanie ze specjalistami

Rozwijamy się! Za nami szkolenie notarialne w ramach Akademii WESTATE

Praca agenta nieruchomości wymaga nieustannego poszerzania kompetencji i doskonalenia swoich umiejętności. W WESTATE wierzymy, że tylko profesjonalna usługa to gwarancja budowania solidnej, godnej polecenia marki, więc dbamy o rozwój naszych pracowników. 18 listopada nasi agenci spotkali się z notariuszami – Jolantą Moniką Niedzielą oraz Magdaleną Karczewską-Woźnicą w ich kancelarii w Warszawie. Szkolenie było częścią cyklu, jaki oferujemy w ramach Akademii WESTATE.

Szkolenia w Akademii WESTATE

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniający się rynek nieruchomości powstała Akademia WESTATE. To autorski program szkoleń, stworzony z myślą o naszych pracownikach i partnerach biznesowych. Zawiera w sobie szereg treningów, które prowadzą nasi managerowie, jak również specjaliści z różnych dziedzin, tacy jak doradcy kredytowi czy notariusze. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, nasi agenci to profesjonaliści, mogący doradzić klientowi i rozwiać jego wątpliwości na każdym etapie transakcji.

Spotkanie z notariuszmai

Praca w roli agenta nieruchomości to nie tylko prezentacje i negocjacje z klientami. Kolejnym, niezwykle ważnym, etapem procesu kupna lub sprzedaży mieszkania jest zebranie wszystkich potrzebnych dokumentów, dopilnowanie ich zgodności z wymogami prawnymi i wizyta u notariusza. Współpracujemy ze specjalistami, którzy dzielą się swoją wiedzą i pomagają nam, a tym samym naszym klientom, w szybkim przeprowadzeniu każdej transakcji.

Kancelaria Notarialna Jolanta Monika Niedziela Magdalena Karczewska-Woźnica to zaufany adres, pod który udajemy się z naszymi klientami, by dopełnić ostatniej formalności – przepisania praw własności nieruchomości na nowego klienta. To również tam 18 listopada odbyło się nasze szkolenie, podczas którego omówiono między innymi:

  • kwestie prawne związane z rodzajami nieruchomości i lokali
  • umowy agencyjne i notarialne
  • kwestie dziedziczenia
  • prawo pierwokupu
  • umowy zawierane z klientami niebędącymi obywatelami Polski
  • kwestie związane z bezpiecznym najmem.

Wiedza obu pań notariusz i zaangażowanie w wyjaśnienie wszystkich nurtujących naszych agentów tematów sprawiły, że czują się oni jeszcze lepiej przygotowani do współpracy z klientami i mogą nazywać się prawdziwymi doradcami.

#nieruchomość #biuronieruchomości #agencjanieruchomości #kupno #sprzedaż

 

 

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą