Szkolenie z architektem

W ostatnim miesiącu w ramach WESTATE Akademia odbyło się szkolenie z renomowanym architektem, Tymkiem Łęskim, mające na celu poszerzenie wiedzy agentów na temat kluczowych aspektów technicznych wpływających na wartość nieruchomości. Szkolenie, które odbyło się w prestiżowym miejscu Q22, skupiło się na zagadnieniach związanych z konstrukcją budynków, a zwłaszcza na ścianach, stropach, oknach, drzwiach, schodach oraz kominkach.

Podczas szkolenia zostały poruszone następujące tematy:

1. Ściany Konstrukcyjne: Tymek Łęski przybliżył uczestnikom różnice między ścianami konstrukcyjnymi a niekonstrukcyjnymi, kładąc nacisk na ich wpływ na stabilność budynku oraz możliwości aranżacyjne przestrzeni.

2. Ściany Niekonstrukcyjne: Analizując ściany niekonstrukcyjne, uczestnicy szkolenia zdobyli wiedzę na temat ich roli w kształtowaniu estetyki wnętrz oraz możliwości ich modyfikacji w kontekście planów przyszłego nabywcy.

3. Ściany Działowe: Szkolenie skupiło się także na ścianach działowych, przybliżając agentom znaczenie ich elastyczności i potencjalnych zastosowań w planowaniu przestrzeni mieszkalnej.

4. Stropy: Stropy, jako istotny element konstrukcyjny, zostały dokładnie omówione w kontekście możliwości aranżacyjnych oraz wpływu na komfort mieszkania.

5. Okna i Drzwi: Tymek Łęski zwrócił uwagę na kluczową rolę okien i drzwi w kontekście optymalnego doświetlenia pomieszczeń, wentylacji oraz bezpieczeństwa, co ma kluczowe znaczenie dla potencjalnych nabywców.

6. Schody: Zagadnienie schodów zostało poruszone ze szczególnym uwzględnieniem ich funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz estetyki, która może istotnie wpłynąć na pierwsze wrażenie potencjalnego nabywcy.

7. Kominki: W ramach szkolenia omówiono również aspekty związane z kominkami, kładąc nacisk na ich wpływ na atmosferę w domu oraz wartość nieruchomości.

Celem szkolenia było uzyskanie lub też poszerzenie wiedzy agentów WESTATE na temat technicznych detali budowlanych, które mają kluczowe znaczenie dla przyszłych właścicieli. Podczas szkolenia oprócz samej wiedzy teoretycznej pojawiły się praktyczne wskazówek i przykładów z własnego doświadczenia architekta.

Takie innowacyjne podejście do szkoleń podnosi standardy agencji nieruchomości, umożliwiając agentom skuteczniejsze doradztwo i lepszą prezentację nieruchomości, co w rezultacie przekłada się na zadowolenie klientów oraz zwiększenie atrakcyjności ofert. W agencji nieruchomości, kształcenie się idzie w parze z profesjonalizmem, a nowo zdobyta wiedza z lutego otwiera nowe perspektywy na rynku nieruchomości.

 

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą