VI Warsztaty MLS, czyli jak dobrze pracować z ofertą na wyłączność

18-19 maja odbyły się kolejne warsztaty organizowane przez firmę MLS, z którą współpracuje nasza agencja. Wzięliśmy w nich udział, spędzając dwa dni w hotelu Narvil w Serocku, gdzie zdobyliśmy dawkę solidnej wiedzy oraz mieliśmy możliwość wymienić doświadczenia z innymi doradcami, którzy tworzą największą i najbardziej rozpoznawalną w Polsce sieć współpracujących agencji nieruchomości.

System MLS – jak działa?

Zrzeszając szerokie grono najlepszych doradców nieruchomości, system MLS umożliwia wymianę ofert między pośrednikami. Oznacza to, że zarówno klient poszukujący, jak i sprzedający ma możliwość dotrzeć do znaczenie większego wolumenu mieszkań, domów lub działek oraz potencjalnych kupców lub najemców, korzystając ze współpracy z agencją działającą w MLS.

Biura nieruchomości pracujące w systemie MLS podpisują ze swoimi klientami umowy wyłączne, dając im tym samym dostęp do szerokiej gamy ofert (regularnych, jak i tych off market), oferując obsługę na jak najwyższym poziomie. Dzięki systemowi MLS oferty łatwo wyszukać, personalizacja pod klienta sprawia również, że czas transakcji jest znacznie krótszy. WESTATE współpracuje z MLS od początku istnienia, dzięki czemu z chęcią dołączyliśmy do kolejnej edycji warsztatów organizowanych przez firmę.

VI Warsztaty MLS

Tegoroczna edycja warsztatów odbyła się 18 i 19 maja w hotelu Narvil w Serocku. W wydarzeniu wzięli udział nasi agencji oraz managerowie: Stefano Giacon, Nicolo Marino, Ignacy Pańczyk, Ewa Morgaś oraz Stanisław Klepacki.

Prelegenci warsztatów MLS to profesjonaliści rynku nieruchomości oraz sprzedaży, prawnicy i specjaliści z zakresu IT oraz szkoleniowcy, którzy w ciągu dwóch dni podzieli się z nami wiedzą, doświadczeniem i ciekawymi wskazówkami, które świetnie usprawniają codzienną pracę w agencji nieruchomości. W czasie warsztatów poruszone zostały między innymi zagadnienia takie jak:

  • Oferty off-market
  • Praca z klientem na wyłączność
  • Weryfikacja najemców
  • Techniki motywacyjne w pracy pośrednika

W WESTATE wierzymy, że ciągłe podnoszenie kwalifikacji, a co za tym idzie bycie na bieżąco z wydarzeniami branżowymi to klucz do sukcesu naszej firmy, co wiąże się przede wszystkim z zadowoleniem naszych klientów. Chcemy doskonalić nasze umiejętności i usługi na jak najwyższym poziomie, by wytyczać ścieżkę rozwoju rynku nieruchomości w Polsce.

Dziękujemy za owocne dwa dni spędzone na VI Warsztatch MLS, a wszystkich poszukujących nieruchomości lub chcących je sprzedać zapraszamy do naszych biur w Warszawie, gdzie z chęcią pomożemy w sprawnej realizacji transakcji.

 

Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą