• Powierzchnia 57 m²
  • Ilość pokoi 3 pokoi
  • Ilość pięter 4 pięter

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny.

699 000 PLN 12 263 PLN / m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze!

Oferujemy Państwu przytulne i urządzone, 3 pokojowe mieszkanie na terenie Gdańska.

LOKALIZACJA:
Gdańsk Maćkowy to lokalizacja pozwalająca na codzienną pracę i życie w mieście przy zamieszkaniu poza jego hałaśliwą strefą. Dotarcie do ścisłego centrum Gdańska zajmuje średnio 12 minut samochodem i 25 minut autobusem, który zatrzymuje się kilkaset metrów od osiedla. Dojazd do Trójmiejskiej Obwodnicy trwa zaledwie 5-6 minut i pozwala ominąć poranne korki. W bliskim sąsiedztwie znajdziemy LIDL, lokale usługowe niezbędne w życiu codziennym oraz liczne tereny rekreacyjne.

Żłobek – 2,2 km
Szkoła Podstawowa – 3 km

BUDYNEK:
Budynek wybudowany w 2017 roku przez firmę deweloperską EKOLAN . Jego stan techniczny należy określić jako bardzo dobry. Wejście do klatki zabezpieczono domofonem, teren osiedla jest całkowicie ogrodzony i objęty monitoringiem. Pomiędzy blokami pięknie utrzymana zieleń, miejsca do wypoczynku, wiaty rowerowe i plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mieszkańców jest też wózkarnia.

MIESZKANIE:
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i mierzy powierzchnie 56,6 m2.

Składa się z:.

– przestronnego salonu z aneksem kuchennym (20 m2)
– sypialni nr 1 (10 m2)
– sypialni nr 2 (9,10 m2)
– łazienki z wanną (5 m2)
– korytarza (8,2 m2)
– garderoby (4,5 m2)

Wnętrze mieszkania określam jako bardzo dobry. Większość wyposażenia widocznego na zdjęciach zostaje. Mieszkanie jest słoneczne ze względu na wystawę południowo-zachodnią. W środku można czuć się swobodnie ze względu na brak sąsiada za oknem.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. (10.000 zł) Miejsce parkingowe prywatne. (15.000 zł). Dodatkowo na terenie osiedla jest kilkanaście miejsc ogólnodostępnych.

Opłaty kształtują się na poziomie 450 – 600 zł, w zależności od pory roku.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji.

Parametry oferty
  • Numer oferty: WE696279
  • Rynek: Wtórny
  • Powierzchnia: 57 m²
  • Ilość pokoi: 3 pokoi
  • Ilość pięter: 4 pięter

Skontaktuj się z
Piotr Klawikowski

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.