Współwłaściciel oddziału | Warszawa Praga

Ignacy Pańczyk

Ignacy Pańczyk

Mieszkałem w różnych miejscach na mapie miasta, więc świetnie znam każdą dzielnicę Warszawy oraz potrafię je indywidualnie zdefiniować i wyróżnić ich charakterystyczne cechy.

Jestem rodowitym warszawiakiem. Specjalizuje się w rynku zlokalizowanym w centrum miasta – inwestycyjnym, dynamicznym, z duża liczbą inwestorów. Mam wiedzę na temat sprzedaży mieszkań w kamienicach, umiem dopasować nieruchomość do klienta i sprawnie przeprowadzić tego typu transakcję.

Interesuje mnie sport, a zwłaszcza bieganie, dzięki któremu nauczyłem się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Cenię w sobie ambicję, wytrwałość i dążenie do zrealizowania celu.

Oferty agenta

Opinie o agencie

1 stycznia 2022

Z prawdziwą przyjemnością polecam agencję nieruchomości Westate, która pośredniczyła w sprzedaży, ale i również w kupnie nowego wymarzonego mieszkanka. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Byliśmy z mężem jako klienci zaopiekowani w 100%. Pełna kultura, bardzo uczciwe i rzetelne podejście do swojej pracy, co sprawiło, że mieszkanie sprzedane zostało w przeciągu tygodnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia procesu sprzedaży od początku do samego końca oraz dopilnowanie przez agencję całej strony formalnej. Dziękujemy przede wszystkim Panu Ignacemu za miłą współpracę i super atmosferę. Dlatego warto skorzystać z usług tej właśnie agencji a nie innej . To najlepszy pośrednik z jakim mieliśmy do czynienia.

14 września 2022

Serdecznie polecam współpracę z Panem Ignacym wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy zakupie i wynajmie mieszkania.
Bardzo duże zaangażowanie, profesjonalizm i sprawna komunikacja. POLECAM!

1 września 2022

Serdecznie polecam agencję, współpraca z panem Ignacym przebiegła rewelacyjnie!

3 stycznia 2022

Dziękuję za owocną współpracę z Pośrednictwem. Dziękuję Panu Ignacemu za zrozumienie oraz za profesjonalne podejście do klienta, ale także za dużą cierpliwość i spokój na wszystkich etapach sprzedaży domu.

5 kwietnia 2022

Świetna obsługa, polecam w szczególności Pana Ignacego, ktory zawsze był pod telefonem, nawet w weekendy. Ogarnia wiele tematów, które dla przeciętnego kupującego są nowością

7 lutego 2022

Pan Ignacy bardzo profesjonalnie i szybko przeprowadził mnie przez cały proces zakupu nieruchomości. Polecam

4 maja 2023

Ogromnie polecam Agencje, dobra jakość usług, mili pracownicy, którzy świetnie robią swoją pracę. (Ignacy Pańczyk jest świetnym agentem)

4 lipca 2023

Polecam Agencję WESTATE – PRAGA za profesjonalną i zaangażowaną obsługę, a w szczególności Panu Ignacemu Pańczyk za kompleksowe wsparcie i skuteczne przeprowadzenie transakcji. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam z Państwa usług.

25 sierpnia 2023

Bardzo polecam P. Ignacego Pańczyka. Pomógł kupić mieszkanie w bardzo szybkim czasie. Wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Pan Ignacy zatroszczył się o wiele dodatkowych aspektów. Poza tym polecam go ze względu na świetne podejście do klienta.

25 sierpnia 2023

Z całego serca dziękujemy Panu Ignacemu Panczyk za bezcenną pomoc w szybkiej sprzedaży mieszkania. Trudno dziś liczyć na tak rzetelne i profesjonalne zaangażowanie, jakiego doświadczyliśmy podczas współpracy z Panem Ignacym. Z pełnym przekonaniem polecamy Agencję, a szczególnie chcemy podkreślić wdzięczność i podziękowanie dla Pana Ignacego.
Małgorzata i Jan Adamczyk

Współwłaściciel oddziału | Warszawa Praga

Ignacy Pańczyk

Skontaktuj się z
Ignacy Pańczyk