Manager oddziału | Warszawa Śródmieście

Iga Sokołowska

Iga Sokołowska

Moja praca to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Uwielbiam pomagać ludziom, dlatego moje podejście jest indywidualne, dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Zawsze kieruję się zasadami rzetelności i etyki zawodowej. Dla mnie uczciwość i transparentność są kluczowe, aby budować trwałe relacje z klientami.
Jako managerka biura Westate Śródmieście jestem odpowiedzialna za efektywność naszych działań, zapewniając, że cały zespół pracuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dzięki mojemu doświadczeniu nasze biuro staje się miejscem, w którym realizowane są najwyższe standardy obsługi klienta.

 

Opinie o agencie

3 lipca 2022

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że naszą sprawą zajęła się Pani Iga. Kompetentna, dbająca o szczegóły, sympatyczna. Dziękujemy i polecamy.

8 listopada 2022

Zdecydowanie polecam Panią Igę! Realizowaliśmy sprzedaż mieszkania, gdzie Pani Iga pośredniczyła w sprzedaży. Otrzymaliśmy kompleksową pomoc: szybkie znalezienia kupującego, dopasowanie się do naszych potrzeb i czasu (którego mamy mało), także pomoc prawna i podatkowa. To co najcenniejsze z perspektywy sprzedającego to dostępność i szybkie działanie – mogliśmy kontaktować się każdego dnia tygodnia w mocno nietypowych godzinach 🙂 Prowizja od sprzedaży wydaje mi się, że na poziomie rynkowym. Generalnie bardzo pozytywne odczucia i pełen profesjonalizm – z czystym sumieniem mocno polecam.

30 grudnia 2022

Świetna współpraca z panią Igą. Cierpliwość Pani Igi do zmian jakie się odbywały w czasie współpracy oraz pełen profesjonalizm: świetny stały kontakt, aktualizacja na bieżąco; zakończyły się znalezieniem odpowiedniego najemcy w krótkim czasie. Polecam i w przyszłości nie zmierzam szukać innej agencji.

6 stycznia 2023

Pani Iga Sokołowska przeprowadziła sprzedaż mieszkania w Warszawie Wilanów w sposób ekspresowy i profesjonalny. Śmiało polecam tę agencję nieruchomości.

27 stycznia 2023

Polecam współpracę z Panią Igą, dziękuję za zaangażowanie i fachowość.

7 grudnia 2022

Super agencja! Dzięki Pani Idze udało mi się szybko kupić mieszkanie na Mokotowie. Polecam każdemu!

15 listopada 2022

Dziekuję Idze Sokołowskiej za szybką transakcję sprzedaży mojego mieszkania 😉

15 maja 2023

Dzięki Pani Idze Sokołowskiej sprzedaliśmy mieszkanie w błyskawicznym tempie. Pani Iga dopilnowała też wszelkich formalności. Polecamy Panią Igę jako doskonałą agentkę w biurze nieruchomości WESTATE.

19 czerwca 2023

Szczerze polecam skorzystanie z pośrednictwa biura WESTATE, a dokładnie, to moje doświadczenie wynika z usługi Pani Igi Sokołowskiej, która pośredniczyła w sprzedaży mojego lokalu mieszkalnego w Warszawie.
Jestem bardzo zadowolony ze sposobu przeprowadzenia Transakcji. Wszystkie sprawy formalne : związane z cesją umów dostawy mediów, zaświadczeniami ze spółdzielni mieszkaniowej i urzędu meldunkowego były załatwione bez mojego udziału. Moja rola ograniczała się do akceptowania lub odrzucania oferty zakupu. Oczywiście wszelkie czynności dokonywane w celu prezentowania lokalu również odbyły się bez jakiegokolwiek kłopotu dla mnie.
Dodatkowo Pani Iga Sokołowska udzieliła mi rzetelnych informacji o rynku nieruchomości w Warszawie tak abym był zaopatrzony w wiedzę niezbędną do wyznaczenia warunków cenowych sprzedaży.
Bardzo istotny był również fakt łatwości komunikowania się z Panią Igą, również poza standardowymi godzinami pracy.
Na koniec jeszcze bardzo istotna rzecz, transakcja została przeprowadzona w sposób wzorcowo bezpieczny dla mnie.
Podsumowując, gdybym jeszcze raz miał powód skorzystać z oferty pośrednictwa sprzedaży lub zakupu nieruchomości w Warszawie to bez wahania zgłaszam się do Agencji WESTATE i kontaktuję się z Panią Igą Sokołowską.

3 sierpnia 2023

Bardzo dziękuje Pani Idze Sokołowskiej. Dzięki Niej sprzedaliśmy nasze mieszkanie bardzo szybko. Pani Iga dopilnowała też wszelkich formalności związanych ze sprzedażą, była pomocna w każdym aspekcie tej transakcji. Polecamy każdemu Panią Igę Sokołowska jako doskonałą agentkę w biurze nieruchomości WESTATE.

5 października 2023

Naprawdę polecam, pełen profesjonalizm. Świetna Agencja w szczególności polecam Panią Igę Sokołowską. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, zna się na rzeczy. Wystawione mieszkanie sprzedało się w przeciągu tygodnia za ustaloną kwotę. A było to o tyle ważne gdyż mieszkam w innym mieście, Pani Iga zadbała o wszystko. Bardzo miła i ciepła osoba. Oby takich ludzi więcej, którzy wiedzą po co wykonują ten zawód notabene trudny zawód. Dziękuję bardzo za wszystko 🙂

17 października 2023

Profesjonalizm i rzetelność, poparte gruntowną znajomością rynku nieruchomości i potrzeb klienta. Takie właśnie (coraz rzadziej spotykane) cechy bardzo dobrego agenta nieruchomości posiada Pani Iga Sokołowska z Agencji Westate. Dzięki niej, zakup i wynajem naszego mieszkania były czystą przyjemnością i przebiegły bardzo sprawnie. Wszystkim, którzy chcą sprzedać, kupić lub wynająć mieszkanie, polecam współpracę w Panią Igą i Agencją Westate.

31 stycznia 2024

Pracują cudowniej, moja doświadczenie była naprawdę cudowną niespodzianką.
My pracowaliśmy z Pani Iga Sokołowska, bardzo profesjonalną i zaangażowaną.
Sprawdzała w każde stronie wszystkie dokumenty i rozwiązała nas różnych wieloletnie problemy.
Dziękuję bardzo!!!!

31 stycznia 2024

Absolutnie fantastyczna współpraca z agencją i Panią Igą Sokołowską, z której pomocą nie tylko sprzedaliśmy nieruchomość, ale też rozwiązaliśmy bardzo skomplikowane kwestie prawne związane z domem. Pełen profesionalizm, zaangażowanie i ogromna wiedza! Polecam polecam polecam!

Manager oddziału | Warszawa Śródmieście

Iga Sokołowska

Skontaktuj się z
Iga Sokołowska