Manager oddziału | Warszawa Śródmieście

Iga Sokołowska

Iga Sokołowska

Każda nieruchomość jest dla mnie nowym wyzwaniem i do każdej podchodzę indywidualnie.

Moją specjalizacją są transakcje przeprowadzone na terenie Śródmieścia i Woli. To właśnie ten rynek znam najlepiej, a zdobyte doświadczenie mogę przełożyć na sprawne i profesjonalne przeprowadzenie Klienta przez cały proces kupna lub sprzedaży wymarzonego mieszkania. W branży nieruchomości cenię sobie przede wszystkim możliwość kontaktu z ludźmi oraz uczciwe i transparentne relacje.

Moją pasją jest sport. Dodaje mi pewności siebie, pozwala odpocząć i kształtuje charakter. To właśnie dzięki aktywności sportowej nauczyłam się wytrwałości, która przydaje mi się w codziennej pracy agentki nieruchomości.

Opinie o agencie

3 lipca 2022

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że naszą sprawą zajęła się Pani Iga. Kompetentna, dbająca o szczegóły, sympatyczna. Dziękujemy i polecamy.

8 listopada 2022

Zdecydowanie polecam Panią Igę! Realizowaliśmy sprzedaż mieszkania, gdzie Pani Iga pośredniczyła w sprzedaży. Otrzymaliśmy kompleksową pomoc: szybkie znalezienia kupującego, dopasowanie się do naszych potrzeb i czasu (którego mamy mało), także pomoc prawna i podatkowa. To co najcenniejsze z perspektywy sprzedającego to dostępność i szybkie działanie – mogliśmy kontaktować się każdego dnia tygodnia w mocno nietypowych godzinach 🙂 Prowizja od sprzedaży wydaje mi się, że na poziomie rynkowym. Generalnie bardzo pozytywne odczucia i pełen profesjonalizm – z czystym sumieniem mocno polecam.

30 grudnia 2022

Świetna współpraca z panią Igą. Cierpliwość Pani Igi do zmian jakie się odbywały w czasie współpracy oraz pełen profesjonalizm: świetny stały kontakt, aktualizacja na bieżąco; zakończyły się znalezieniem odpowiedniego najemcy w krótkim czasie. Polecam i w przyszłości nie zmierzam szukać innej agencji.

Manager oddziału | Warszawa Śródmieście

Iga Sokołowska

Skontaktuj się z
Iga Sokołowska

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.