Manager oddziału | Warszawa Śródmieście

Iga Sokołowska

Iga Sokołowska

Każda nieruchomość jest dla mnie nowym wyzwaniem i do każdej podchodzę indywidualnie.

Moją specjalizacją są transakcje przeprowadzone na terenie Śródmieścia i Woli. To właśnie ten rynek znam najlepiej, a zdobyte doświadczenie mogę przełożyć na sprawne i profesjonalne przeprowadzenie Klienta przez cały proces kupna lub sprzedaży wymarzonego mieszkania. W branży nieruchomości cenię sobie przede wszystkim możliwość kontaktu z ludźmi oraz uczciwe i transparentne relacje.

 

Opinie o agencie

3 lipca 2022

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że naszą sprawą zajęła się Pani Iga. Kompetentna, dbająca o szczegóły, sympatyczna. Dziękujemy i polecamy.

8 listopada 2022

Zdecydowanie polecam Panią Igę! Realizowaliśmy sprzedaż mieszkania, gdzie Pani Iga pośredniczyła w sprzedaży. Otrzymaliśmy kompleksową pomoc: szybkie znalezienia kupującego, dopasowanie się do naszych potrzeb i czasu (którego mamy mało), także pomoc prawna i podatkowa. To co najcenniejsze z perspektywy sprzedającego to dostępność i szybkie działanie – mogliśmy kontaktować się każdego dnia tygodnia w mocno nietypowych godzinach 🙂 Prowizja od sprzedaży wydaje mi się, że na poziomie rynkowym. Generalnie bardzo pozytywne odczucia i pełen profesjonalizm – z czystym sumieniem mocno polecam.

30 grudnia 2022

Świetna współpraca z panią Igą. Cierpliwość Pani Igi do zmian jakie się odbywały w czasie współpracy oraz pełen profesjonalizm: świetny stały kontakt, aktualizacja na bieżąco; zakończyły się znalezieniem odpowiedniego najemcy w krótkim czasie. Polecam i w przyszłości nie zmierzam szukać innej agencji.

6 stycznia 2023

Pani Iga Sokołowska przeprowadziła sprzedaż mieszkania w Warszawie Wilanów w sposób ekspresowy i profesjonalny. Śmiało polecam tę agencję nieruchomości.

27 stycznia 2023

Polecam współpracę z Panią Igą, dziękuję za zaangażowanie i fachowość.

7 grudnia 2022

Super agencja! Dzięki Pani Idze udało mi się szybko kupić mieszkanie na Mokotowie. Polecam każdemu!

15 listopada 2022

Dziekuję Idze Sokołowskiej za szybką transakcję sprzedaży mojego mieszkania 😉

15 maja 2023

Dzięki Pani Idze Sokołowskiej sprzedaliśmy mieszkanie w błyskawicznym tempie. Pani Iga dopilnowała też wszelkich formalności. Polecamy Panią Igę jako doskonałą agentkę w biurze nieruchomości WESTATE.

19 czerwca 2023

Szczerze polecam skorzystanie z pośrednictwa biura WESTATE, a dokładnie, to moje doświadczenie wynika z usługi Pani Igi Sokołowskiej, która pośredniczyła w sprzedaży mojego lokalu mieszkalnego w Warszawie.
Jestem bardzo zadowolony ze sposobu przeprowadzenia Transakcji. Wszystkie sprawy formalne : związane z cesją umów dostawy mediów, zaświadczeniami ze spółdzielni mieszkaniowej i urzędu meldunkowego były załatwione bez mojego udziału. Moja rola ograniczała się do akceptowania lub odrzucania oferty zakupu. Oczywiście wszelkie czynności dokonywane w celu prezentowania lokalu również odbyły się bez jakiegokolwiek kłopotu dla mnie.
Dodatkowo Pani Iga Sokołowska udzieliła mi rzetelnych informacji o rynku nieruchomości w Warszawie tak abym był zaopatrzony w wiedzę niezbędną do wyznaczenia warunków cenowych sprzedaży.
Bardzo istotny był również fakt łatwości komunikowania się z Panią Igą, również poza standardowymi godzinami pracy.
Na koniec jeszcze bardzo istotna rzecz, transakcja została przeprowadzona w sposób wzorcowo bezpieczny dla mnie.
Podsumowując, gdybym jeszcze raz miał powód skorzystać z oferty pośrednictwa sprzedaży lub zakupu nieruchomości w Warszawie to bez wahania zgłaszam się do Agencji WESTATE i kontaktuję się z Panią Igą Sokołowską.

3 sierpnia 2023

Bardzo dziękuje Pani Idze Sokołowskiej. Dzięki Niej sprzedaliśmy nasze mieszkanie bardzo szybko. Pani Iga dopilnowała też wszelkich formalności związanych ze sprzedażą, była pomocna w każdym aspekcie tej transakcji. Polecamy każdemu Panią Igę Sokołowska jako doskonałą agentkę w biurze nieruchomości WESTATE.

Manager oddziału | Warszawa Śródmieście

Iga Sokołowska

Skontaktuj się z
Iga Sokołowska

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.