Pośrednik ds. nieruchomości | Warszawa Śródmieście

Marlena Brola

Marlena Brola

Moim zdaniem każda nieruchomość jest inna, wymaga indywidualnej strategii sprzedaży i zdefiniowania grupy docelowej.

W swojej pracy cenię sobie przede wszystkim kontakt z klientami. Jestem osobą otwartą i komunikatywną, umiem wsłuchać się w potrzeby i oczekiwania swoich klientów i wyjść im naprzeciw. Kluczowe jest dla mnie zbudowanie dobrej długofalowej relacji, opartej na zaufaniu i transparentności.

W każdy projekt angażuję całą swoją energię, wiedzę i umiejętności. Nie boję się wyzwań, dążę do szybkiego rozwiązania zaistniałych problemów i chętnie udzielam pomocy. Specjalizuję się w sprzedaży nieruchomości w Ursusie i podwarszawskich miejscowościach – Piastowie, Pruszkowie, Ożarowie Mazowieckim i innych.  Jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Zapraszam do współpracy.

Opinie o agencie

3 października 2023

Profesjonalna obsługa, pomoc na najwyższym poziomie wszystko przypilnowane tak jak powinno być 🙂 Pani Marlena bardzo profesjonalna, wszystko nam wytłumaczyła gdy mieliśmy jakieś problemy czy pytania. Bardzo polecam

26 lutego 2024

Dzięki pomocy Pani Marleny, zakup mieszkania przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Profesjonalna pomoc i zaopiekowanie klientem na najwyższym poziomie. Polecamy! 🙂

Pośrednik ds. nieruchomości | Warszawa Śródmieście

Marlena Brola

Skontaktuj się z
Marlena Brola

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.