Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Wilanów

Stanisław Klepacki

Stanisław Klepacki

Elastyczność, rzetelność i profesjonalizm, te trzy słowa najlepiej opisują moje podejście do pracy w nieruchomościach.

Bardzo dobrze znam Warszawę i jej okolice, a szczególnie bliski jest mi Konstancin. Specjalizuję się w transakcjach łączonych, czyli takich, gdzie klient chce jednocześnie kupić i sprzedać nieruchomość. Wychodzę z założenia, że najpierw trzeba poznać klienta, żeby móc spełnić jego oczekiwania i tak też staram się pracować. Pozyskuję głównie nieruchomości unikatowe i wyjątkowe, które wzbudzają pozytywne emocje u klientów i stanowią dobrą inwestycję.

Sport od zawsze był dla mnie bardzo ważny, po godzinach pracy gram w tenisa, squasha, piłkę nożną oraz trenuję sporty walki. Kocham podróżować, a moim hobby jest żeglarstwo.

Opinie o agencie

16 maja 2022

Świetna agencja nieruchomości. Jesteśmy oboje z żoną bardzo zadowoleni ze świadczonych usług dotyczących zakupu mieszkania. Pan Stanisław Klepacki, agent WESTATE, wykazał pełen profesjonalizm, życzliwość, kreatywność, zaangażowanie oraz uczynność na każdym etapie transakcji.

1 października 2021

Jedyna agencja, której powierzę sprzedaż, bądź zakup nieruchomości. Indywidualne podejście do klienta jest zauważalne od pierwszego spotkania. Sprzedaż naszego mieszkania to kolejna transakcja przeprowadzona przez Westate. Najlepsza agencja nieruchomości na polskim rynku.

Doradca ds. nieruchomości | Warszawa Wilanów

Stanisław Klepacki

Skontaktuj się z
Stanisław Klepacki